Uitslagen 2019

De kop is er weer af!

De Federatie Franekeradeel heeft op woensdag 24 april met de traditionele door elkaar loten wedstrijd voor basisscholen in Tzum haar seizoen geopend.

 

Er werd gekaats in een A poule en een B poule.

De A poule stond onder leiding van scheidsrechter Marco Fijma en de B poule onder Durk van Wier.

De sfeer was uitstekend en het weer ook!

 

Uitslag:
A poule
1e prijs: Jorrit Palma (koning) Tzum / Meindert Jan Zijlstra Hitzum
2
e prijs: Rudmer Faber Achlum / Dytmar de Groot Tzum

B poule
1
e prijs: Jarno Miedema (koning) Franeker / Mirthe de Boer Achlum / Sido Meijer Ried
2
e prijs: Bauke Groot Achlum / Sven Vrij Franeker

Link naar fotoalbum door Lieuwe Bosch
https://myalbum.com/album/sCmqruWZXrDv


1e ronde door elkaar loten cyclus Federatie Franekeradeel

Op woensdag 8 mei organiseerde de Federatie Franekeradeel de 1e ronde van haar door elkaar loten cyclus in samenwerking met de kaatsverenigingen van Zweins en Ried.
Durk van Wier was scheidsrechter in Zweins terwijl Durk Houtsma de leiding had in Ried.
De welpen en pupillen traden om 15.00 uur aan in Zweins terwijl de schooljongens/schoolmeisjes en jongens/meisjes om 17.00 uur aan hun wedstrijden begonnen.

Beide kaatsverenigingen hadden het hele gebeuren goed voorbereid.

Zweins:
Welpen
1e prijs: Jelmer Zijlstra Tzum / Jarno Klaas Miedema Schalsum

Pupillen
Winnaarsronde:
1
e prijs: Melle Talsma Achlum / Mara Kuipers Franeker
2
e prijs: Mark Reitsma Tzummarum / Sjirkje Vrieswijk Achlum

Verliezersronde:
1
e prijs: Harmen Zijlstra Achlum / Sytske Strikwerda Dongjum


Ried:
Schooljongens / Schoolmeisjes
1e prijs: Jardo Sterkenburg Zweins / Gerbrich Koster Tzum / Yannah Palma Tzum

Jongens / Meisjes
1
e prijs: Elmer Feenstra Franeker / Annika Faber Achlum


Tweede ronde door elkaar loten cyclus Federatie Franekeradeel

Op woensdag 15 mei organiseerde de Federatie Franekeradeel de 2e ronde van de door elkaar loten cyclus.
De beide gastheren, de Kaatsvereniging Achlum en de Kaatsvereniging De Eendracht Hitzum, hadden niets aan het toeval overgelaten om er een geslaagde middag van te maken!
De leiding van de wedstrijden was in handen van de scheidsrechters Durk van Wier en Marco Fijma.

Onder goede weersomstandigheden gingen de welpen en pupillen om 15.00 uur van start in Achlum terwijl de schooljongens / schoolmeisjes en jongens/meisjes om 17.00 uur in Hitzum aan hun wedstrijden begonnen.

Er werd sportief en in een goede sfeer gekaatst.

In de categorie welpen was het zinderend spannend! Het winnende partuur van Harmen Zijlstra en Sander Yntema won beide wedstrijden met 5-5 (6-4) en 5-5 (6-4).

Er werd ook gedreven gekaatst in de categorie jongens/meisjes. Het partuur van Elmer Feenstra, Senna Jeeninga, Mara Scheffer en dat van Jort de Jong, Meike Oevering en Mariska Miedema wonnen hun eerste wedstrijd. In de beslissende wedstrijd won het partuur van Jort de Jong moeizaam van het partuur van Elmer Feenstra met 5-4 (6-0).

Uitslag
Welpen
1e prijs: Harmen Faber Achlum / Sander Yntema Achlum

Pupillen meisjes
1
e prijs: Annabeth Scheffer Achlum / Silke de Jong Achlum

Pupillen jongens
1
e prijs Yvo Idsinga Schalsum / Melle Talsma Achlum / Jisse Draaisma Franeker

Schoolmeisjes / Schooljongens
1
e prijs: Jardo Sterkenburg Zweins / Femke Buwalda Franeker
2
e prijs: Gerbrich Koster Tzum / Ale Idsardi Zweins / Bianca Hiemstra Tzum

15:5 winnaars3

Jongens / Meisjes
1
e prijs: Jort de Jong Achlum / Meike Oevering Achlum en Mariska Miedema Achlum

 

15:5 winnaars1
© federatiefranekeradeel 2016