Boddeus 2004

Ried 19 Mei 2004 aanvang: pupillen 13.00 uur aanvang: overige Cat: 17.00 uur 
Midlum 26 Mei 2004 aanvang:    pupillen 13.00 uur aanvang:    overige Cat: 17.00 uur
Hitzum 23 Juni 2004 aanvang:    pupillen 13.00 uur aanvang:    overige Cat: 17.00 uur
Peins 16 Juni 2004 aanvang: pupillen 13.00 uur aanvang: overige Cat: 17.00 uur


Stand in het klassement


Uitslag: Midlum 26 Mei 2004 
 

Pupillen jongens:  
Winnaarsronde:                          
1e prijs:    Arne Tigchelaar / Herbayum 
Douwe Rienstra / Peins Luuk Lafeber / Ried                                             
2e prijs:    Angus de Jong / Herbayum Sander Hoekstra / Tzum Dennis van der Heide / Midlum                                
3e prijs:    Johannes Talhout / Franeker Pieter Age van der Veen / Herbayum Huite Zonderland / Herbayum


Verliezersronde:
1e prijs:  Remco Miedema / Ried Jurre vd Molen / Tzum Martijn vd Vaart / Midlum
2e prijs:  Jildert vd Wal / Tzum Glenn Groen / Ried Sierk Kooistra / Ried

 

Pupillen meisjes:  
1e prijs:     Marije Agema / Midlum Yasmin van der Veen / Franeker
2e prijs:     Marrit Greidanus / Achlum Anne Berber Zeinstra / Peins
3e prijs:     Jessye Greidanus / Tzum Janine Poelstra / Schalsum


Uitslag: Ried 19 Mei 2004  

Pupillen jongens:  Winnaarsronde:                      

1e prijs:  Johannes Talhout / Franeker Patrick Miedema / Peins Corne Offringa / Franeker                               
2e prijs:  Angus de Jong / Herbayum Erwin Atsma / Tzum Glenn Groen / Ried                                            
3e prijs:  Daan Vermei / Schalsum Edze Wigarda / Ried Anne Wigarda / Ried

Verliezersronde:
1e prijs:  Arne Tigchelaar / Herbayum Martijn vd Vaart / Midlum Wiebe Anema / Achlum
2e prijs:  Jilderd vd Woud / Tzum Dennis Scheen / Ried Hoite Zonderland / Herbayum

 

Schooljongens:   
Winnaarsronde:                              

1e prijs:     Frits Hoekstra  / Tzum Mark Dijkstra / Ried Brian Zinnel / Peins                                           
2e prijs:    Johannes Hoitema / Tzum Thomas Winsemius / Franeker Cor Boonstra / Franeker                                      
3e prijs:    Klaas Meinsma / Tzum Mark de Vries / Franeker Jan Hof / Franeker


Verliezersronde:  
1e prijs:   Erwin Hoekstra / Tzum Theo Smit / Franeker Pieter Dijkstra / Franeker
2e prijs:  Niek Feenstra / Peins Fedde Talhout / Franeker Klaas Salverda / Franeker


Pupillen Meisjes  
Winnaarsronde:  
1e prijs:   Marrit Greidanus / Achlum Jessey Greidanus / Tzum
2e prijs:  Iris Wijbenga / Franeker Eva van Calsbeek / Herbayum

 

Schooljongens:   
Winnaarsronde:                            
1e prijs:  Jorrit van Smeden / Herbayum Luuk Vermei / Schalsum Remco de Vries / Franeker                                  
2e prijs:  Cor Boonstra / Franeker Kevin Hoekstra / Hitzum Daan Vermei / Schalsum                                       
3e prijs:  Erwin Hoekstra / Tzum Theo Smit / Franeker Jan Hof / Franeker


Verliezersronde: 
1e prijs:  Frits Hoekstra / TzumSietse Mollema / Ried Jorn Tigchelaar / Herbayum
2e prijs:  Mark de Vries / Franeker Thomas Winsemius / Franeker Jarno Rodenburg / Franeker

 

Schoolmeisjes:   
Winnaarsronde:                           
1e prijs:     Marieke Hoekstra / Achlum Douwina Yntema / Tzum                                      
2e prijs:     Nynke van Wallinga / Hitzum Carla Koopmans / Franeker                                    

                         

Verliezersronde:  
1e prijs:  Annalies Outhuyse / Franeker Martiene Zeinstra / Peins
 2e prijs:  Annette vd Veen / Tzum Nynke Karla vd Meer / Tzum
                                                     

Pupillen Jongens

1ste Johannes Talhout Franeker
2e   Arne Tigchelaar Herbayum
3e   Luuk Lafeber Ried

 

Pupillen Meisjes
1ste Jessye Greidanus Tzum
2e   Eva v Calsbeek Herbayum
3e   Marrit Greidanus Achlum


Schooljongens
1ste Henk vd Kooi Achlum
2e   Jorrit v Smeden Herbayum
3e   Jord Held Herbayum  

 

Schoolmeisjes
1ste Wibrecht Hoitema Tzum
2e    Annelies Outhuyse Franeker
3e    Mariet Feenstra Peins


Jongens/Meisjes
1ste  Max Nijenhuis Midlum
2e    Henk Vonk Franeker


Jongens / Meisjes:             
1e prijs:    Welmer Hoekstra / Achlum Henk Vonk / Franeker

 

Jongens / Meisjes:
1e prijs:     Max Nijenhuis / Midlum Daan van Calsbeek / Herbayum
2e prijs:     Jordy Hennequin / Tzum Welmer Hoekstra / Achlum


Uitslag: Hitzum 23 Juni / 7 Juli 2004  

Pupillen jongens:  Winnaarsronde:                          
1e prijs:    Johannes Talhout / Franeker Willy vd Kooi / Achlum Luuk Lafeber / Ried                                                
2e prijs:    Remco Miedema / Ried Anne Wigarda / Ried Huite Zonderland / Herbayum                                
3e prijs:    Arne Tigchelaar / Herbayum Edze Wigarda / Ried Jurre Schuitmaker / Peins

Verliezersronde:
1e prijs:  Christiaan de Haan / Franeker Andries Rombout / Franeker Jonas Lafeber / Ried
2e prijs:  Angus de Jong / Herbayum Anne Wigarda / Ried Glenn Groen / Ried


Pupillen Meisjes:  Winnaarsronde:                              

1e prijs:    Jessye Greidanus / Tzum Lisanne Moraal / Franeker                                     
2e prijs:    Eva van Calsbeek / Herbayum Carolien Feenstra / Peins                                      

 

Verliezersronde:
1e prijs:   Anne Berber Zeinstra / Peins Joukje Salverda / Franeker
2e prijs:   Yasmin vd Veen / Franeker Esmee Dijkstra / Tzum

 

 

Schooljongens: Winnaarsronde:                                   

1e prijs:    Henk vd Kooi / Achlum Erwin Hoekstra / Tzu Jord Held / Herbayum                                              
2e prijs:    Klaas Meinsma / Tzum Sybren Noordmans / Franeker Pieter Dijkstra / Franeker                                      

Verliezersronde:

 1e prijs:   Frits Hoekstra / Tzum Mark Dijkstra / Boer Jarno Rodenburg / Franeker
2e prijs:  Jorrit van Smeden / Herbayum Rene Dijkstra/ Boer Jan Hof / Franeker

 

Schoolmeisjes: Winnaarsronde:                                    
1e prijs:    Annalies Outhuyse / Franeker 
Wybrecht Hoitema / Tzum                                        
2e prijs:    Matty Noordmans / Achlum Ymkje vd Meer / Tzum

Verliezersronde:
1e prijs:   Marieke Hoekstra / Achlum Martine Zeinstra / Peins

 

Jongens / Meisjes:
1e prijs:    Tjeerd Hoekstra / Achlum 
Max Nijenhuis / Midlum Mariët Feenstra / Peins

 
Uitslag: Peins 16 Juni 2004  

Pupillen jongens:  
Winnaarsronde:                            
1e prijs:    Remco Miedema / Ried 
Jurrit vd Meulen / Tzum Anne Wigarda / Ried                                           
2e prijs:    Bas vd Woude / Midlum Kars Zeinstra / Franeker Douwe Rienstra / Peins                                          
3e prijs:    Arne Tigchelaar / Herbayum Jilderd vd Woud / Tzum Jurre Schuitmaker / Peins


Verliezersronde:  
1e prijs:  Ruben Bleeker / Midlum Johannes Talhout / Franeker Glenn Groen / Ried
2e prijs:  Angus de Jong / Herbayum Sjoerd Bakker / Tzum Edze Wigarda / Ried

 

Pupillen meisjes:  
Winnaarsronde:                              
1e prijs:     Eva van Calsbeek / Herbayum 
Doutsen Punter / Ried                                           
2e prijs:     Yasmin vd Veen / Franeker  jessye Greidanus / Tzum                                           


Verliezersronde:  
1e prijs:   Marrit Greidanus / Achlum Lisanne Moraal / Franeker

 

 Schoolmeisjes:   Winnaarsronde:                             

1e prijs:     Annalies Outhuyse / Franeker Carla Koopmans / Franeker Mariët Feenstra / Peins                                          
2e prijs:     Marit Kuperus / Franeker Nynke Karla vd Meer / Tzum Wybrecht Hoitema / Tzum 


Verliezersronde:
1e prijs:   Corina Rienstra / Peins Nynke van Wallinga / Hitzum Jeannette Yntema / Tzum


Schooljongens:   
Winnaarsronde:                             

1e prijs:     Henk vd Kooi / Achlum Jordy Hennequin / Tzum Jeroen van Dellen / Achlum                                     
2e prijs:    Jorrit van Smeden / Herbayum Jord Held / Herbayum Arjan Arriu / Schalsum                                            
3e prijs:    Johannes Hoitema / Tzum Niek Feenstra / Peins Mark Dijkstra / Boer


 Verliezersronde:  
1e prijs:    Cor Boonstra / Franeker Kevin Hoekstra / Hitzum Roelof Henrichs / Franeker
2e prijs:   Mark de Vries Franeker Luuk Vermei / Schalsum Pieter Dijkstra / Franeker

 

Jongens / Meisjes:

1e prijs:     Reinout Dijkstra / Tzum Henk Vonk / Franeker
2e prijs:     Max Nijenhuis / Midlum Daan van Calsbeek / Herbayum


© federatiefranekeradeel 2016