Overige uitslagen 2004

Tzum: Basisscholen d.e.l woensdag 12 Mei
Tzum: Master B.J.F.  Fokkema partij Woensdag 9 Juni 
Schalsum: Senioren d.e.l. 
Zondag 18 Juli
Franeker: Franekeradeelpartij-Jeugd Zaterdag 28 Augustus
Franeker: Franekeradeelpartij-Senioren Zondag 29 Augustus


Uitslag: Tzum Basisscholen d.e.l. 12 Mei 2004

Winnaarsronde:  A.Klasse                                 
1e prijs:  Jorrit van Smeden / Herbayum (koning) Jan Hof / Franeker Arne Tigchelaar / Herbayum
2e prijs:  Menno van Zwieten / Peins Klaas Salverda / Franeker Iris van der Veen / Franeker 
3e prijs:  Erik de Groot / Franeker Angus de Jong / Herbayum Annalies Outhuyse / Franeker


Winnaarsronde:  B.Klasse      
1e prijs:Iris Wijbenga / Franeker (koniging) Auke Sybesma / Tzum Dion Groen / Ried                                            
2e prijs: Nynke Karla vd Meer / Tzum Richard van Langen / Franeker Thomas Hoornstra / Ried                                       
3e prijs:  Joost Noordmans / Achlum Ricardo Fijma / Herbayum Jeroen van Dellen / Achlum                   
4e prijs:  Jorrit Groen / Ried Joukje Salverda / Franeker Martine Zeinstra / Peins
4e prijs:  Mark de Boer / Franeker Jessye Griedanus / Tzum Andries Nieuwenhuis / Achlum

Verliezersronde
1e prijs: Dennis Bosma / Achlum Jasper Miedema / Ried Marit Strikwerda / Tzum
2e prijs: Jetse Jongsma / Franeker  Jack van Emmen / Franeker Femke Zijlstra / Tzum 
3e prijs: Douwina Yntema / Tzum Bianca Jousma / Pingjum Sierk Kooistra / Ried

 

Uitslagen overige Wedstrijden 2004

Uitslag: Tzum Master B.J.F. Fokkema partij 9 Juni 2004

1e prijs:  De Fûgelflecht Franeker, Manon Scheepstra Marit Kuperus  
2e prijs: De Moskeflapper Herbayum, Jorrit van Smeden Angus de Jong Arne Tigchelaar
3e prijs: De Fugelflecht Franeker, Niels Schuit Pieter Dijkstra Stefan Poelstra  
3e prijs: De korendrager Franeker, Wiebe vd Meer Jarno Rodenburg Alfred Grovenstein       
4e prijs: De Oanset  Ried, Menno van Zwieten Dion Groen Remco Miedema
4e prijs: Underweis Hitzum, David vd Kuur Eisa Tichelaar Johannes Hettinga
4e prijs De korendrager Franeker, Wilco vd Woude Erwin Jongsma Johan Talhout


Uitslag: Schalsum senioren d.e.l. 18 Juli 2004

 

A.Klasse V.F                                                
1e prijs: Jacob Kamstra / Franeker (koning) Rene Politiek / Franeker Jelle Jan Bouma / Franeker                        
2e prijs: Jelle Kingma / Ried Roland van Wier / Peins Jaap Jan Feenstra / Peins                               
3e prijs: Otte Bruinsma / Peins Rene Talsma / Peins Paul Gjaltema / Peins

B-klasse
1e prijs: Marten krol (koning) / Schalsum Johan Wolbers / Schalsum Wopke de Lang / Peins
2e prijs Klaas Bouma / Herbayum Rene de Jong / Herbayum Johan Hettema / Tzum

 

Dames Klasse d.e.l.                                        

1e prijs:Hester Viëtor / Schalsum (Koningin) Jenny Posthumus / Zweins   
2e prijs: Karin de Boer / Peins Wilma van Zwieten / Peins                                                                                                                      


40+ klasse d.e.l.
1e prijs: Rienk Feenstra / Peins Frans Posthumus / Hitzum (Koning) Catherinus Straatsma / Schalsum
2e prijs: Piet de Groot / Midlum Johannes Scheen / Ried Jan vd Heide / Midlum

                                                                                      

Uitslag: Franekeradeel partij Jeugd 28 Aug. 2004

 

Pupillen Jongens                                   

1e prijs:Franeker Erik de Groot  Johannes Talhout              
2e prijs:Ried       Anne Wigarda Luuk Lafeber Remco Miedema                                                

Pupillen Meisjes

1e prijs: Franeker  Lisanne Moraal Iris vd Veen Joukje Salverda
2e prijs: Herbayum  Nicole Hempenius Eva van Calsbeek Geartsje Paulusma


Schooljongens                                             
1e prijs: Franeker Eelco Boonstra Chris Outhuyse      
2e prijs: Achlum  Jeroen van Dellen Henk vd Kooi Jelmer Bruinsma
3e prijs: Tzum     Johannes Hoitema Klaas Meinsma Frits Hoekstra

Schoolmeisjes

1e prijs: Franeker    Rianne Vellinga Marit Kuperus Annelies Outhuyse
2e prijs: Achlum      Matty Noordmans Marieke Hoekstra

Jongens                                                           

1e prijs: Franeker  Tjitse Plantenga Henk Vonk Laurens Looyenga    
2e prijs: Achlum   Pieter vd Kooi Welmer Hoekstra Tjeerd Hoekstra
3e prijs: Tzum     Johannes Hoitema Klaas Meinsma Frits Hoekstra

Meisjes

1e prijs: Ried        Joke Schoonbergen Betty Punter Mare Sloots
2e prijs: Dongjum   Jolanda Fokkema Marie Jetske Lettinga


Uitslag: Franekeradeel partij Senioren 29 Aug. 2004

A-klasse
1e prijs: Franeker Durk Terpstra Ludwig Seerden Jacob Kamstra (koning
2e prijs Peis Paul Gjaltema Otto Bruinsma Jaap Jan Feenstra

B-Klasse
1e prijs Midlum Piet Andringa Andre vd Heide Andre vd Woude
2e Prijs Ried Richard vd Veen Sjoerd Bronger Herman Heeres
3e Prijs Peins Wopke de Lang Bauke Feenstra Hans Jouke Bootsma

Dames Klasse
1e prijs Dongjum Ellen de Valk Grethe Kok Rita de Valk (Koningin)
2e prijs Peins Margaretha Bootsma Petra van Wier Karin de Boer
3e prijs Hitzum Henny Schukken Marijke Zijlstra Simone Vietor

40+ Klasse

1e prijs: Midlum  Piet de Groot

                                                      Simon de Groot

                                  Johannes Hinrichs

 

 

                2e prijs: Ried     Wietse Punter

                                                       Evert Siderius

                                                     Fetze Kooistra

 

 

                       3e prijs: Peins    Teake Brouwer         

                                                                Rienk Feenstra

                                                    Fokke Zeinstra


© federatiefranekeradeel 2016