Overige uitslagen 2012

Franeker zaalkaatswedstrijd Zondag 15 Januari

Franeker Zaal trainingswedstrijd Maandag 27 Februari

Tzum D.E.L. Basisscholen Woensdag 9 Mei  

Dongjum Master FokkemapartiWoensdag 13 Juni 

Franeker Franekeradeel  partij Jeugd Zaterdag  15 September

Ried Franekeradeel partij Senioren Zondag  16 September


Uitslagen: Franeker zaalkaatsen 15 Januari 2012

HEREN:

Winnaarsronde:
1e prijs: Johan Hettema Tzum / Gerrit Hiemstra Tzum / Johan Koster Tzum
2e prijs: Lieuwe Bronger Ried / Fetze Kooistra Ried / Wietse Punter Ried

Verliezersronde:
1e prijs: Douwe Broersma Midlum / Michel Zijlstra Franeker / Gerard van Malsum

DAMES
1e prijs: Marrit Greidanus Achlum / Erica Kramer Arum / Joukje Salverda Franeker
2e prijs: Anita Koopmans Tzum / Gerhardina Talsma Tzum / Corina van Wieren Tzum

SCHOOLJONGENS:
1e prijs: Sjaak Bakker Tzum / Jari Brander Franeker

PUPILLEN JONGENS / PUPILLEN MEISJES:
1e prijs: Mirthe Klazinga Ried / Frank Scheffer Ried

WELPEN MEISJES / WELPEN JONGENS:
1e prijs: Bart Pieter Broeders Ried / Steven Koster Tzum


Uitslagen: Franeker Zaal trainingswedstrijd 27 Februari 2012


WELPEN JONGENS / WELPEN MEISJES
1e prijs: Tanya Bakker Dongjum / Steven Koster Tzum
2e prijs: Johan Kuiken Dongjum / Anita Vrieswijk Achlum / Rebecca Zwart Achlum

PUPILLEN JONGENS / PUPILLEN MEISJES
1e prijs: Wiebren Feenstra Achlum / Wessel van Wier Peins / Leonie Vrieswijk Achlum
2e prijs: Remco Bronger Ried / Alien Hoekstra Achlum / Hidde Jonker Achlum

SCHOOLJONGENS / SCHOOLMEISJES
1e prijs: Lennard Feenstra Franeker / Roos Talsma Achlum / Arjen Zagema Tzum
2e prijs: Jari Brander Franeker / Nieske Idsardi Herbaijum / Niels Strikwerda Tzum

JUNIOREN / JONGENS / MEISJES
1e prijs: Janco de Groot Franeker / Marco de Groot / Michel Zijlstra Franeker

 

Uitslagen: Tzum Basisscholen 9 Mei 2012

A Klasse
1e prijs: Jolt Vollema Ried (Koning) / Jelle Cnossen Tzum / Martin Schinkel Dongjum


B Klasse
Winnaarsronde:
1e prijs: Frank Scheffer Ried / Hidde Jonker Achlum / Melvin Bokma Dronrijp (Koning)
2e prijs: Steven Koster Tzum / Jay de Vries Franeker / Jesper Melchers Franeker
3e prijs: Teake Brouwer Ried / Meike Oevering Achlum / Jort Norder Franeker

Verliezersronde:
1e prijs: Arjan Overing Achlum / Tanya Bakker Dongjum / Redmar Cnossen Tzum
2e prijs; Siebrich Atsma Tzum / Pieter Gerben Palma Tzum / Nynke BankertTzum
3e prijs: Luuk Tigchelaar Franeker / Sander Spoelstra Dongjum / Marco van der Wey Franeker

 

Uitslagen: Dongjum Master Fokkemapartij 13 Juni 2012
1e prijs: De Oanset 1: Jolt Vollema / Nick Bergman / Jort Feenstra
2e prijs: De Toermalijn 2: Siard Bloemsma / Lennard Feenstra / Djurre Seerden
3e prijs: Rehoboth 3: Arjan Oevering / Hidde Jonker / Migchiel Anema
3e prijs: Rehoboth 2: Janine Yntema / Alien Hoekstra / Joostina Fennema
Finale: 5-4 (6-6)


Uitslagen: Franeker  Franekeradeelpartij Jeugd 15 September 2012

WELPEN MEISJES
1e prijs: Ried: Mara Scheffer / Janna Stieglis / Melissa Visser

 
WELPEN JONGENS
1e prijs: Ried 2: Arjen Pieter Bouma / Bart Pieter Broeders / Harm van der Ploeg
2e prijs: Tzum: Robin Benders / Redmer Cnossen / Steven Koster

PUPILLEN MEISJES
1e prijs: Achlum: Alien Hoekstra / Leonie Vrieswijk / Janine Yntema

 

PUPILLEN JONGENS
1e prijs: Dongjum: Justin Hoekstra / Martin Schinkel
2e prijs: Franeker: Alwin Feenstra / Sander Prins

 

SCHOOLMEISJES
1e prijs: Peins 1: Leentje Bootsma / Hiske Zeinstra
2e prijs: Peins 2: Iris Boersma / Nynke Kamstra

 

SCHOOLJONGENS
1e prijs: Ried: Reinder Bouma / Maurice Kooistra / Durk Scheen

 

JONGENS
1e prijs: Peins: Edwin Miedema / Jolt Vollema
2e prijs: Franeker: Rick Koning / Sjoerd Smit / Michel Zijlstra


Uitslagen: Ried Franekeradeelpartij Senioren 16 September 2012

HEREN A KLASSE
1e prijs: Franeker: Jacob Kamstra (Koning) / Patrick Scheepstra / Ludwig Seerden
2e prijs: Peins: Otte Bruinsma / Jaap-Jan Feenstra / Niek Feenstra


HEREN B KLASSE
1e prijs: Franeker: Erik de Groot (Koning) / Dennis Zijlstra / Marco de Groot
2e prijs: Peins 1: Roland van Wier / Gerard van Wier / Erwin van Wier
3e prijs: Schalsum: André Hoekstra / Johan Hoogerhuis / Johan Wolbers

DAMES
1e prijs: Achlum: Fokje Hoekstra (Koningin) / Suzanne Bosma / Wieke Zondervan
2e prijs: Peins: Carolien Feenstra / Petra van Wier / Anne-Berber Zeinstra

HEREN 40+
1e prijs: Ried: Fetze Kooistra (Koning) / Wietse Punter / Evert Siderius
2e prijs: Achlum: Jaring Bilkert / Siepie Scheffer / Henk Talsma


© federatiefranekeradeel 2016