klassement 2014

Peins / Zweins 21 Mei Aanvang welpen/pupillen: 13.30 uur Aanvang overige categorieen: 17.00 uur 
Achlum 20 Augustus Aanvang welpen/pupillen: 13.30 uur Aanvang: overige Cat: 17.00 uur
Tzum 18 Juni Aanvang alle categorieen: 10.00 uur
Schalsum / Peins 25 Juni Aanvang: welpen/pupillen 13.30 uur Aanvang: overige Cat: 17.00 uur


Winnaars eindklassement:

Welpen meisjes
1e prijs: Maud Looge Peins
2e prijs: Femke Buwalda Franeker
3e prijs: Bianca Hiemstra Tzum

Welpen jongens
1e prijs: Jan-Tymen Eisma Tzum
2e prijs: Hylke Talsma Achlum

Pupillen meisjes
1e prijs: Mara Scheffer Ried
2e prijs: Rixt Jonker Achlum
2e prijs: Mirthe Yntema Achlum
2e prijs: Ilse Yntema Achlum

Pupillen jongens
1e prijs: Harm van der Ploeg Ried
1e prijs: Jelmer Wielenga Tzum
1e prijs: Sander Spoelstra Dongjum

Schoolmeisjes
1e prijs: Alien Hoekstra Achlum
2e prijs: Rixt Visser Ried

Schooljongens
1e prijs: Hidde Jonker Achlum
2e prijs: Martin Schinkel Dongjum
3e prijs: Alwin Feenstra Franeker

Meisjes
1e prijs: Ineke van der Ploeg Ried

Jongens
1e prijs: Lennard Feenstra Franeker 


Uitslagen: Peins / Zweins 21 Mei 2014

Welpen meisjes
1e prijs: Maud Looge Peins / Yannah Palma Tzum
2e prijs: Femke Buwalda Franeker / Maartje de Jong Achlum / Berber van der Meulen Tzum


Welpen jongens
1e prijs: Hylke Talsma Achlum / Wiebe van Wier Peins
2e prijs: Marten Dijkstra Ried / Hessel Postma Dongjum

Pupillen meisjes
Winnaarsronde:
1e prijs: Rixt Jonker Achlum / Mara Scheffer Ried
2e prijs: Tanya Bakker Dongjum / Alise Elgersma Tzum

Verliezersronde:
1e prijs: Janet Greidanus Tzum / Anita Vrieswijk Achlum

Pupillen jongens
1e prijs: Taeke Brouwer Peins / Harm van der Ploeg Ried / Jelmer Wielenga Tzum
2e prijs: Symen Bootsma Peins / Rick Alberda Midlum / Janco Tolsma Tzum

Schoolmeisjes
1e prijs: Alien Hoekstra Achlum / Rixt Visser Ried

Schooljongens
1e prijs: Hidde Jonker Achlum / Rimar Looge Peins
2e prijs: Nynke Kamstra Peins / Martin Schinkel Dongjum

Meisjes
1e prijs: Iris Boersma Peins / Ineke van der Ploeg Ried

Jongens
1e prijs: Dylan Betten Franeker / Lennard Feenstra Franeker


Uitslagen: Achlum 28 Mei 2014

 

Afgelast


Uitslagen: Tzum 18 Juni 2014

Welpen meisjes
1e prijs: Femke Buwalda Franeker / Maud Looge Peins
2e prijs: Maartje de Jong Achlum / Janneke Posthumus Ried

Welpen jongens
1e prijs: Jan-Tymen Eisma Tzum / Elmer Feenstra Franeker

Pupillen meisjes
1e prijs: Mariska Miedema Hitzum / Mara Scheffer Ried / Mirthe Yntema Achlum
2e prijs: Tanya Bakker Dongjum / Francien Yntema Tzum / Rebecca Zwart Achlum

Pupillen jongens
1e prijs: Jort de Jong Achlum / Jelmer Wielenga Tzum

Schooljongens / Schoolmeisjes
1e prijs: Alwin Feenstra Franeker / Alien Hoekstra Achlum / Corelina Fijma Franeker
2e prijs: Martin Schinkel Dongjum / Rixt Visser Ried / Janine Yntema Achlum


Uitslagen: Schalsum / Peins 25 Juni 2014

Welpen meisjes
1e prijs: Rianne Hiemstra Tzum / Maud Looge Peins / Fokje Vrieswijk Achlum

Welpen jongens
1e prijs: Jan-Tymen Eisma Tzum / Hessel Postma Dongjum

Pupillen meisjes
Winnaarsronde
1e prijs: Mara Scheffer Ried / Anita Vrieswijk Achlum
2e prijs: Rixt Jonker Achlum / Ilse Yntema Achlum

Verliezersronde
1e prijs: Mariska Miedema Hitzum / Meike Oevering Achlum

Pupillen jongens
1e prijs: Sander Spoelstra Dongjum / Harm van der Ploeg Ried
2e prijs: Johan Kuiken Dongjum / Janco Tolsma Tzum

Schooljongens / Schoolmeisjes
1e prijs: Migchiel Anema Achlum / Remco Bronger Ried / Alien Hoekstra Achlum
2e prijs: Lars Bijlsma Franeker / Hidde Jonker Achlum / Luuk Tigchelaar Franeker

Jongens/meisjes
1e prijs: Lennard Feenstra Franeker / Roos Talsma Achlum / Ineke van der Ploeg Ried


Uitslagen: Achlum 20 augustus 2014

Welpen
1e prijs: Femke Buwalda Franeker / Hylke Talsma Achlum
2e prijs: Jan-Tymen Eisma Tzum / Bianca Hiemstra Tzum

 

Pupillen meisjes
1e prijs: Anke Greidanus Tzum / Ilse Yntema Achlum
2e prijs: Alise Elgersma Tzum / Mirthe Yntema Achlum

 

Pupillen jongens
1e prijs: Sander Spoelstra Dongjum / Rhys Spek

 

Schoolmeisjes
1e prijs: Alien Hoekstra Achlum / Leonie Vrieswijk Achlum

 

Schooljongens
1e prijs: Alwin Feenstra Franeker / Hidde Jonker Achlum / Martin Schinkel Dongjum

Jongens / Meisjes
1e prijs: Bauke Tjalle Anema Achlum


© federatiefranekeradeel 2016