Boddeus 2005


 

Franeker 25 Mei 2005 aanvang: pupillen 13.00 uur aanvang: overige Cat: 17.00 uur                                
Peins 1 Juni 2005 
aanvang: pupillen 13.00 uur aanvang: overige Cat: 17.00 uur
Herbayum 22 Juni 2005aanvang: pupillen 13.00 uur aanvang: overige Cat: 17.00 uur                              
Zweins 6 Juli 2005
aanvang: pupillen 13.00 uur aanvang: overige Cat: 17.00 uur


Stand in het klassement

 Pupillen Jongens                                          
1ste Christian de Haan                                     
2e    Rocco Zwart                                              
3e    Jurre Schuitemaker                                  

Pupillen Meisjes
1ste Nicole Hempenius
2e   Nynke Agema
3e   Lisanne Moraal


Schooljongens                                              
1ste Erik de Groot                                            
2e    Jorrit van Smeden                                   
3e    Jildert Anema                                          

Schoolmeisjes
1ste Anita Hoekstra / Alida Schoonbergen
2e    Marike Hoekstra
3e    Annalies Outhuyse

Jongens / Meisjes
1ste Chris Outhuyse
2e    Jordy Hennequin
3e    Ymkje van der Meer / Theo Smit

 

Uitslagen: Franeker 25 Mei 2005

 

Pupillen Jongens: 
Winnaarsronde:                
1ste prijs:Christiaan de Haan Franeker Willem Miedema Hitzum Rocco Zwart Achlum                                       
2e prijs:   Edze Wigarda Ried 
Corné Offringa Franeker Patrick Miedema Peins                                       
3e prijs:  Erwin Atsma Tzum Glenn Groen Ried Alexander Terluin Schalsum

Verliezersronde
1ste prijs:Wilco van Andel Midlum Wiebe Anema Achlum Sjoerd Smit Franeker
2e prijs:  Sander Hoekstra Tzum Niels Bouma Herbayum Thom Strikwerda Tzum


Pupillen Meisjes:
Winnaarsronde:                     

1ste prijs:Lisanne Moraal Franeker  Marloes Fennema Franeker Nynke Agema Midlum                                         
2e prijs:  Nicole Hempenius Franeker Anne Gré Wijnia Tzum Janine Poelstra Schalsum 

Verliezersronde:
1ste prijs: Marrit Greidanus Achlum Monica Jorna Tzum  Eline Arriu Schalsum

 
Schooljongens: 
Winnaarsronde:                          
1ste prijs:Erik de Groot Franeker Willy vd Kooi Achlum Jildert Anema Midlum                                           
2e prijs:   Cor Boonstra Franeker Jorrit Groen Ried Ruben Bleeker Midlum                                         

 Verliezersronde:
1ste prijs: Jorrit van Smeden Herbayum Jord Held Herbayum Dennis Scheen Ried
2e prijs:   Fedde Talhout Franeker Roelof Henrichs Franeker Arne Tigchelaar Herbayum


Schoolmeisjes: 
Winnaarsronde:                        
1ste prijs:Annalies Outhuyse Franeker 
Anita Hoekstra Tzum Alida Schoonbergen Ried                                
2e prijs:  Rianne Vellinga Franeker Jessye Greidanus Tzum Bianca Jousma Dongjum


Verliezersronde:
1ste prijs:Marike Hoekstra Achlum Geartsje Paulusma Herbayum Lianne Knier Dongjum

Jongens / Meisjes: Winnaarsronde:                     

1ste prijs:Chris Outhuyse Franeker Jordy Hennequin Tzum Thomas Winsemius Franeker                                
2e prijs:   Tjeerd Hoekstra Achlum Johannes Hoitema Tzum Ymkje van der Meer Tzum


Verliezersronde:
1ste prijs:Marten Hingst Tzum Sietse Greidanus Tzum Joke Kolthof Franeker


Uitslagen: Peins 1 Juni 2005

Pupillen Jongens: Winnaarsronde:                  
1ste prijs:Christiaan de Haan Franeker Wiebe Anema Achlum Sjoerd Smit Franeker                                        
2e prijs:   Andries Rombout Franeker Jonas Lafeber Ried Jurre Schuitemaker Peins 
3e prijs:  Marco de Groot Franeker Sander Hoekstra Tzum Rocco Zwart Achlum

Verliezersronde
1ste prijs: Luuk Lafeber Ried Jurrit vd Meulen Tzum Jaap van Dijk Achlum
2e prijs:  Anne Wigarda Ried Glenn Groen Ried Patrick Miedema Peins


Pupillen Meisjes:
Winnaarsronde: 
1ste prijs:Nicole Hempenius Franeker Nynke Agema Midlum Anne Berber Zeinstra Peins      
2e prijs:  Lisanne Moraal Franeker Anne Gré Wijnia Tzum Janine Poelstra Schalsum                                    

Verliezersronde:
1ste prijs: Marrit Greidanus Achlum Iris Wijbenga Franeker Akkelien Bakker Tzum
2e prijs:   Marloes Fennema Franeker  Marrit Strikwerda Tzum Marike Meinsma Tzum


Schooljongens: 
Winnaarsronde:                      
1ste prijs: Jorrit van Smeden Herbayum Angus de Jong Herbayum Kevin Hoekstra Hitzum                                    
2e prijs:   Cor Boonstra Franeker David vd Kuur Hitzum Dennis Zijlstra Franeker  
3e prijs:  Erik de Groot Franeker Jord Held Herbayum Theo Smit Schalsum

Verliezersronde:
1ste prijs:  Menno van Zwieten Peins Willy vd Kooi Achlum Pieter Age vd Veen Herbayum
2e prijs:   Eelco Boonstra Franeker Jildert Anema Midlum Mark de Vries Franeker


Schoolmeisjes: 
Winnaarsronde:                         
1ste prijs: Marike Hoekstra Achlum Alida Schoonbergen Ried Wibrecht Hoitema Tzum                                    
2e prijs:   Nynke van Wallinga Hitzum Anita Hoeklstra Tzum Marloes Blanksma Peins

Verliezersronde:
1ste prijs: Rianne Vellinga Franeker Marije Agema Midlum Martine Zeinstra Peins


Jongens / Meisjes: Winnaarsronde:                   

1ste prijs: Chris Outhuyse Franeker Theo Smit Franeker Ymkje vd Meer Tzum                                      
2e prijs:   Frits Hoekstra Tzum Frank Hoekstra Franeker Sietse Greidanus Tzum


Verliezersronde:
1ste prijs: Pieter vd Kooi Achlum Klaas Meinsma Tzum Erwin Hoekstra Tzum

 

Uitslagen: Herbayum 22  Juni 2005

 

Pupillen Jongens: 
Winnaarsronde:                  
1ste prijs:Christiaan de Haan Franeker Willem Miedema Hitzum Erwin Blauw Franeker                                     
2e prijs:   Allard Nicolai Franeker Bauke Idsardi Franeker Jurre Schuitemaker Peins                                  

 Verliezersronde                    
1ste prijs: Wilco van Andel Midlum Wiebe Annema Achlum Mark Wilbers Ried
2e prijs:   Sander Hoekstra Tzum Alexander Terluin Schalsum Thom Strikwerda Tzum

 

Pupillen Meisjes: Winnaarsronde:                 

1ste prijs:Nicole Hempenius Franeker Esmee Dijkstra Tzum                                      
2e prijs:  Marrit Greidanus Achlum Kim Smit Franeker  

Verliezersronde:
1ste prijs: Lisanne Moraal Franeker Monica Jorna Tzum


Schooljongens / Schoolmeisjes 

Winnaarsronde:                        
1ste prijs: Rene Dijkstra Boer Dennis Zijlstra Franeker Mark de Vries Franeker                                 

Verliezersronde:
 1ste prijs:  Jorrit van Smeden Harbayum Klaas Salverda Franeker Christa Nicolai Franeker

© federatiefranekeradeel 2016