Dorpencompetitie 2014

                                       

Ried 21 mei 2014                                                        
Dongjum 6 en 7 juni 2014
Franeker 21 juni 2014
Hitzum 27 juni 2014 (Eindwedstrijd

 

Uitslagen: Ried 21 Mei

 

Pupillen meisjes
1e prijs: Achlum: Mirthe Yntema / Ilse Yntema / Rebecca Zwart

 
Pupillen jongens
1e prijs: Ried: Jens Bergman / Douwe Uythof

 

Schoolmeisjes
1e prijs: Ried 3: Anne Wyke Bouma / Joanne Elise Broeders
2e prijs: Ried 1: Trea van der Ploeg / Reny van Wieren

 

Schooljongens
1e prijs: Ried: Remco Bronger / Rein de Jong / Frank Scheffer

 

Jongens
1e prijs: Ried 1: Robert Broeders / Roel Pieter de Jong
2e prijs: Ried 2: Reinder Bouma / Maurice Kooistra / Durk Scheen


Uitslagen: Dongjum 6 en 7 Juni

 

Welpen jongens
1e prijs: Peins: Hidde Buisman / Wiebe van Wier / Mathys Vollema

Schoolmeisjes
1e prijs: Ried 3: Anne Wyke Bouma / Joanne Elise Broeders
2e prijs: Ried 1: Trea van der Ploeg / Reny van Wieren

Schooljongens
1e prijs: Dongjum: Justin Hoekstra / Martin Schinkel
2e prijs: Peins: Jort Feenstra / Wytse Vollema

Jongens
1e prijs: Ried: Reinder Bouma / Maurice Kooistra / Durk Scheen
2e prijs: Achlum: Bauke Tjalle Anema / Sjaak Bakker / Thomas Scheffer

 

Uitslagen: Franeker 21 Juni  

 

Pupillen meisjes
1e prijs: Ried: Mara Scheffer / Janna Stieglis
2e prijs: Achlum 2: Ilse Yntema / Mirthe Yntema / Rebecca Zwart

Pupillen jongens
1e prijs: Ried 1: Herre Kleefstra / Harm van der Ploeg

Schooljongens
1e prijs: Ried: Rein de Jong / Frank Scheffer
2e prijs: Franeker: Lars Bijlsma / Patrick Bosje / Luuk Tigchelaar

Jongens
1e prijs: Achlum: Bauke Tjalle Anema / Sjaak Bakker
2e prijs: Ried: Reinder Bouma / Maurice Kooistra / Durk scheen


Uitslagen: Hitzum 27 juni Eindwedstrijd

 

 Welpen jongens
1e prijs: Peins: Hidde Buisman / Wiebe van Wier / Mathys Vollema

Pupillen meisjes
1e prijs: Ried: Tessa Kingma / Mara Scheffer / Janna stieglis

Pupillen jongens
1e prijs: Ried 1: Herre Kleefstra / Harm van der Ploeg / Bart Pieter Broeders

Schoolmeisjes
1e prijs: Achlum: Alien Hoekstra / Leonie Vrieswijk / Janine Yntema
2e prijs: Ried: Joanne Elise Broeders / Anna Wyke Bouma

Schooljongens
1e prijs: Dongjum: Justin Hoekstra / Martin Schinkel
2e prijs: Ried: Remco Bronger / Rein de Jong / Frank Scheffer

Jongens
1e prijs: Ried: Reinder Bouma / Maurice Kooistra / Durk Scheen

© federatiefranekeradeel 2016