Dorpencompetitie 2010

Ried: 18 en 19 Juni 2010                                                    
Vrijdag 18 juni Aanvang 17.00 uur  Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens                      
Zaterdag 19 juni Aanvang 10.00 uur Cat: Welpen  / Pupillen                                                        

Franeker: 9 en 10 Juli  2010 (op de Bleek)
Vrijdag 9 juli Aanvang 17.00 uur Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens 
Zaterdag 10 juli Aanvang 10.00 uur Cat: Welpen / Pupillen   

Hitzum: 3 en 4 September 2010                                         
Vrijdag 3 september Aanvang 17.00 uur Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens                      
Zaterdag 4 september Aanvang 10.00 uur Cat: Welpen  / Pupillen                                                        

Tzum: 10 September 2010 Eindwedstrijd
Vrijdag 10 september  Aanvang 17.00 uur Cat: Welpen / Pupilen
Vrijdag 10 september Aanvang 17.00 uur Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens 


Winnaars Federatieve Dorpencompetitie 2010
Welpen Jongens: Franeker  Lars Bijlsma / Siard Bloemsma / Remco Heslinga
Welpen Meisjes: Ried  Anna Wyke Bouma / Joanne Broeders / Mirthe Klazinga
Pup. Jongens: Tzum  Sjaak Bakker / Niels strikwerda / Arjen Zagema
Pup. Meisjes: Peins  Nynke Kamstra / Hiske Zeinstra  
Schooljongens: Tzum  Pascal Herz / Thom Strikwerda / Tsjidsger Terpstra 
Schoolmeisjes: Hitzum Bo-Brit Breukelaar / Ilja Huitema / Marije Miedema
Meisjes: Peins  Carolien Feenstra / Anne Berber Zeinstra  
Jongens: Franeker  Erik de Groot / Dennis Zijlstra / Kars Zeinstra


Uitslagen: Ried 18 en 19 Juni  

Welpenmeisjes:
1e prijs: Ried 2 Hanne Bouma / Fabienne Kooistra / Rixt Visser

 

Welpenjongens:
1e prijs: Ried 1 Nick Bergman / Lars Kingma / Niels Miedema
2e prijs: Peins Jort Feenstra / Wessel van Wier / Rimar Looge
3e prijs: Franeker Lars Bijlsma / Siard Bloemsma / Remco Heslinga

 

Pupillenmeisjes:
1e prijs: Tzum Jitske van der Sluis / Welmoed van der Woud / Marnies Yntema
2e prijs: Hitzum Iris Heimans / Anouk Kleine Rammelkamp / Janna Kleine Rammelkamp 

 

 Pupillenjongens:
1e prijs: Franeker Dylan Betten / Cees Hanenburg / Bouke Lokhorst
2e prijs: Tzum Sjaak Bakker / Niels Strikwerda / Arjen Zagema

 

Schooljongens:
1e prijs: Franeker Janco de Groot / Rick Koning / Michel Zijlstra
2e prijs: Tzum Pascal Herz / Thom Strikwerda / Tsjidsger Terpstra 

 

Schoolmeisjes:
1e prijs: Hitzum Bro-Britt breukelaar / Ilja Huitema / Marije Miedema

 

Jongens:
1e prijs: Franeker Erik de Groot / Kars Zeinstra / Dennis  Zijlstra
2e prijs: Ried Sjierk Kooistra / Dennis Scheen / Edze Wigarda

 

Meisjes:
1e prijs: Peins Carolien feenstra / Anne Berber Zeinstra 

 

Uitslagen: Franeker 9 en 10 Juli  

Welpenjongens:
1e prijs: Franeker Lars Bijlsma / Siard Bloemsma / Remco Heslinga 
2e prijs: Peins Wessel van Wier / Rimar Looge / Jort Feenstra

 

Pupillenmeisjes:
1e prijs: Peins Hiske Zeinstra / Nynke Kamstra
2e prijs: Tzum Jitske van der Sluis / Welmoed van der Woud / Marnies Yntema 

 

Pupillenjongens:
1e prijs: Tzum Sjaak Bakker / Niels Strikwerda / Arjen Zagema  

                                

Schooljongens:
1e prijs: Franeker Jeffrey Jellema / Leeroy Jellema / Marco de Groot
2e prijs: Tzum Pascal Herz / Thom Strikwerda 

        

Meisjes:
1e prijs: Franeker Larissa Bollema / Samantha Bollema / Joukje Salverda 

 

Jongens:
1e prijs: Franeker Erik de Groot / Kars Zeinstra / Dennis Zijlstra 

                        

Uitslagen: Hitzum 3 en 4 September   

Welpenmeisjes:
1e prijs: Ried 1  Anna Wyke Bouma / Joanne Broeders / Mirthe Klazinga 

 

Pupillenmeisjes:
1e prijs: Peins Hiske Zeinstra / Nynke Kamstra
2e prijs: Peins 2 Iris Boersma / Leentje Bootsma 

 

Pupillenjongens:
1e prijs: Tzum Sjaak Bakker / Niels Strikwerda / Arjen Zagema  

                                

Schooljongens:
1e prijs: Tzum Pascal Herz / Thom Strikwerda / Tsjidsger Terpstra
2e prijs: Franeker Jeffrey Jellema / Leeroy Jellema / Sjoerd smit

        

Meisjes:
1e prijs: Peins Carolien Feenstra / Anne Berber Zeinstra 

 

Jongens:
1e prijs: Franeker Erik de Groot / Kars Zeinstra / Dennis Zijllstra


Uitslagen: Tzum 10 September Eindwedstrijd 

 

Welpenmeisjes:
1e prijs:  Ried 1: Anna Wyke Bouma / Joanne Broeders / Mirthe Klazinga

 

Welpenjongens:
1prijs:  Franeker: Lars Bijlsma / Siard Bloemsma / Remco Heslinga

 

Pupillenmeisjes:
1e prijs: Peins Hiske Zeinstra / Nynke Kamstra
2e prijs: Hitzum: Iris Heimans / Anouk Kleine Rammelkamp / Janna Kleine Rammelkamp 

 

Pupillenjongens:
1e prijs: Tzum Sjaak Bakker / Niels Strikwerda / Arjen Zagema  

                                

Schoolmeisjes:
1e prijs: Hitzum: Bo-Britt Breukelaar / Ilja Huitema / Marije Miedema

 

Schooljongens:
1e prijs: Tzum Pascal Herz / Thom Strikwerda / Tsjidsger Terpstra

        

Meisjes:
1e prijs: Peins Carolien Feenstra / Anne Berber Zeinstra 

 
Jongens:
1e prijs: Ried: Dennis Scheen / Edze Wigarda / Sierk Kooistra 

© federatiefranekeradeel 2016