Dorpencompetitie 2009

Zweins: 15 en 16 Mei 2009                                       
Vrijdag 15 Mei Aanvang 17.00 uur Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens                   
Zaterdag 16 Mei Aanvang 10.00 uur  Cat: Welpen  / Pupillen                                                          

Herbayum: 12 en 13 Juni  2009
Vrijdag 12 Juni Aanvang 17.00 uur Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens 
Zaterdag 13 Juni Aanvang 10.00 uur Cat: Welpen / Pupillen  

Peins: 19 en 20 Juni 2009                                          
Vrijdag 19 Juni Aanvang 17.00 uur
Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens                  
Zaterdag 20 Juni Aanvang 10.00 uur Cat: Welpen  / Pupillen                                                      

Achlum: 26 Juni 2009 Eindwedstrijd
Vrijdag 26 Juni  Aanvang 17.00 uur Cat: Welpen / Pupilen
Vrijdag 26 Juni Aanvang 17.00 uur Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens  


Winnaars Federatieve Dorpencompetitie 2009
Welpen Jongens: Franeker 2  Rene de Haan / Cees Hanenburg / Djurre Seerden
Welpen Meisjes: Tzum  Yvonne Eisma / Marnies Yntema / Anne-Rixt Cnossen
Pup. Jongens: Tzum 1  Sjaak Bakker / Niels Strikwerda / Arjen Zagema
Pup. Meisjes: Peins  Hiske Zeinstra / Nynke Kamstra  
Schooljongens: Tzum  Sander Hoekstra / Thom Strikwerda / Tsjidsger Terpstra  
Schoolmeisjes/Meisjes: Franeker  Joukje Salverda / Larissa Bollema / Samantha Bollema 
Jongens: Achlum  Wiebe Anema / Tjitse Ben Hoekstra  


Uitslagen: Zweins 15 en 16 Mei  

Welpen:
1e prijs:

Pupillenjongens:

1e prijs:   

Schooljongens:
1e prijs:


Schoolmeisjes:
1e prijs:  

Jongens:
1e prijs:   

                        

Uitslagen: Herbayum 12 en 13 Juni  

Welpenmeisjes:

1e prijs: Tzum   Yvonne Eisma / Marnies Yntema / Anne Rixt Cnossen
2e prijs: Peins   Leentje Bootsma / Iris Boersma 

 

Welpenjongens:
1e prijs: Franeker 2 Rene de Haan / Cees Hanenburg / Djurre Seerden
2e prijs: Peins Jolt Volema / Jort Feenstra / Rimar Looge / Wessel van Wier 

 

Pupillenmeisjes:
1e prijs: Peins  Hiske Zeinstra / Nynke Kamstra
2e prijs: Tzum  Nynke de Schiffart / Welmoed van der Woud / Jitske van der Sluis

 

Pupillenjongens:
1e prijs: Tzum 1  Sjaak Bakker / Niels Strikwerda / Arjen Zagema
2e prijs:  Ried  Geert Kleefstra / Reinder Bouma / Jasper Miedema

 

Schoolmeisjes:
1e prijs: Franeker  Joukje Salverda / Larissa Bolema / Samantha Bollema 
2e prijs: Peins  Anne Berber Zeinstra / Carolien Feenstra

                                

Schooljongens:
1e prijs: Tzum  Sander Hoekstra / Thom Strikwerda / Tsjidsger Terpstra
2e prijs: Herbayum  Niels Bouma / Bauke Idsardi 

        

Jongens:
1e prijs: Achlum  Wiebe Anema / Tjitse Ben Hoekstra
2e prijs: Schalsum  Daan Vermei / Arjan Arriu   

                        
Uitslagen: Peins 19 en 20 Juni   

Welpenmeisjes:
1e prijs: Tzum   Yvonne Eisma / Marnies Yntema / Anne Rixt Cnossen
2e prijs: Peins   Leentje Bootsma / Iris Boersma 

 

Welpenjongens:
1e prijs: Peins Jolt Volema / Jort Feenstra / Rimar Looge / Wessel van Wier 
2e prijs: Herbayum  Tjalling Feenstra / Gerrit Huisman / Lars Bouma 

 

Pupillenmeisjes:
1e prijs: Peins  Hiske Zeinstra / Nynke Kamstra
2e prijs: Tzum  Nynke de Schiffart / Welmoed van der Woud / Jitske van der Sluis

 

Pupillenjongens:
1e prijs: Tzum 1  Sjaak Bakker / Niels Strikwerda / Arjen Zagema
2e prijs:  Ried  Geert Kleefstra / Reinder Bouma / Jasper Miedema

 

Schoolmeisjes:
1e prijs: Franeker  Joukje Salverda / Larissa Bolema / Samantha Bollema 
2e prijs: Peins  Anne Berber Zeinstra / Carolien Feenstra / Lise Schotanus

                                

Schooljongens:
1e prijs: Tzum  Sander Hoekstra / Thom Strikwerda / Tsjidsger Terpstra
2e prijs: Peins  Patrick Miedema / Edwin Miedema / Mark Wilbers 

        

Jongens:
1e prijs: Herbayum  Angus de Jong / Jord Held / Arne Tigchelaar
2e prijs: Schalsum  Daan Vermei / Arjan Arriu    

© federatiefranekeradeel 2016