Overige uitslagen 2014

Franeker Zaalkaatswedstrijd Zondag 9 februari

Tzum D.E.L. Woensdag 14 mei 

Achlum Master Fokkemapartij Woensdag 4 juni

Zweins Franekeradeel  partij Jeugd Zondag 24 augustus

Zweins Franekeradeel partij Senioren Zondag 24 augustus

 

Uitslagen: Franeker zaalkaatsen 9 februari 2014

1e prijs: Sigrid Strikwerda Exmorra / Hylke Talsma Achlum

2e prijs: Gerda Lycklama à Nijeholt / Wiebe van Wier Peins

Pupillen jongens / pupillen meisjes


1e prijs: Hendrik Kuiper / Christina Stremler Exmorra
2e prijs: Tessa Feenstra Peins / Folkert Postma Dongjum / Jan Visser Witmarsum

Schooljongens / schoolmeisjes


1e prijs: Bauke Tjalle Anema Achlum / Roos Talsma Achlum / Dennis Strikwerda
Exmorra
2e prijs: Dylan Betten Franeker / Sander Prins Franeker



Uitslagen: Tzum Basisscholen  14 mei 2014

A klasse

1e prijs: Steven Koster (Koning) Tzum / Folkert Postma Dongjum

2e prijs: Wytse Vollema Ried / Rick Alberda Midlum

 

B klasse

Winnaarsronde

1e prijs: Jan-Tymen Eisma (Koning) Tzum / Meike Oevering Achlum / Wiebe van Wier Peins

2e prijs: Sander Spoelstra Dongjum / Pieter Tolsma Tzum / Fokje Vrieswijk Achlum

3e prijs: Janco Tolsma Tzum / Senna Jeeninga Achlum

 

Verliezersronde:

1e prijs: Wiebren Schukken Achlum / Gerbrich Koster Tzum / Femke Buwalda Franeker

2e prijs: Anke Greidanus Tzum / Marije van der Meulen Tzum / Kirsten Norder Franeker


Uitslagen: Master Fokkemapartij 4 juni 2014

1e prijs: De Oanset 2 Ried: Rimar Looge / Wytse Vollema
2e prijs: De Staetlânsskoalle 5 Tzum: Steven Koster / Redmer Cnossen / Robin Benders
3e prijs: De Oanset 1 Ried: Douwe Uythof / Rein de Jong
3e prijs: De Toermalijn Franeker: Elmer Feenstra / Sietse Muizelaar / Tjitte Sijbesma

Finale: partuur 11 - partuur 4: 3-5 (6-6)


Uitslagen: Zweins Franekeradeelpartij Jeugd

 


Uitslagen: Zweins Franekeradeelpartij Senioren 24 augustus 2014

 

DAMES
1e prijs: Ried 1: Agnes Dijkstra / Joke Schoonbergen / Ineke van der Ploeg (Koningin)
2e prijs: Peins: Carolien Feenstra / Corina Visser / Anne-Berber Zeinstra

Heren 40+
1e prijs: Franeker: Henk Deelstra / Remco Prins / Tjipko Vellinga (Koning)
2e prijs: Peins: Rienk Feenstra / Gerard van Wier / Roland van Wier

Heren AB Klasse
1e prijs: Franeker: Jacob Kamstra (Koning) / Ludwig Seerden / Kars Zeinstra
2e prijs: Peins: Otte Bruinsma / Aant Buisman / Erwin van Wier
3e prijs: Ried: Maurice Kooistra / Danny Kooistra / Dennis Scheen


© federatiefranekeradeel 2016