Dorpencompetitie 2011

Peins: 27 en 28 Mei 2011                                                     
Vrijdag 27 mei Aanvang 17.00 uur Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens                       
Zaterdag 28 mei Aanvang 10.00 uur Cat: Welpen  / Pupillen                                                        

Midlum: 17 en 18 Juni  2011 
Vrijdag 17 juni Aanvang 17.00 uur Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens 
Zaterdag 18 juni Aanvang 10.00 uur Cat: Welpen / Pupillen   

Dongjum: 24 en 25 Juni 2011                                              
Vrijdag 24 juni Aanvang 17.00 uur Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens                    
Zaterdag 25 juni Aanvang 10.00 uur  Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens 

 Achlum: 15 Juli 2011 Eindwedstrijd
Vrijdag 15 juli  Aanvang 17.00 uur Cat: Welpen / Pupilen
Vrijdag 15 juli Aanvang 17.00 uur Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens 


Winnaars Federatieve Dorpencompetitie 2011

Welpen Jongens: Peins 2: Rimar Looge / Jelte Kamstra
Welpen Meisjes: Ried: Joanne Broeders / Reny van Wieren / Trea van der Ploeg 
Pup. Jongens: Franeker 2: Wesley de Jong / Lennard Feenstra / Djurre Seerden
Pup. Meisjes: Ried: Anne Wyke Bouma / Mirthe Klazinga / Ineke van der Ploeg
Schooljongens: Tzum: Sjaak Bakker / Niels Strikwerda / Arjen Zagema 
Schoolmeisjes: Tzum: Nynke de Schiffart / Jitske van der Sluis / Welmoed van der Woud
Jongens: Tzum: Erwin Atsma / Sjoerd Bakker / Sander Hoekstra


Uitslagen: Peins 27 en 28 Mei  

Welpenjongens / meisjes:
1e prijs: Ried: Joanne Broeders / Trea van der Ploeg / Reny van Wieren
2e prijs: Ried: Jens Bergmans / Remco Bronger / Douwe Uithof 

 

Pupillenmeisjes:
1e prijs: Ried I: Anne Wyke Bouma / Mirthe Klazinga / Ineke van der Ploeg
2e prijs: Hitzum: Iris Heimans / Anoek Kleine Rammelkamp / Janne Kleine Rammelkamprijs

 

 Pupillenjongens:
1e prijs: Peins: Rimar Looge / Wessel van Wier / Jolt Vollema 

 

Schooljongens / meisjes:
1e prijs: Tzum 2: Sjaak Bakker / Niels Strikwerda / Arjen Zagema

 

Meisjes: 
1e prijs: Peins: Carolien Feenstra / Anne Berber Zeinstra

 

Jongens: 
1e prijs: Tzum 1: Erwin Atsma / Sjoerd Bakker / Sander Hoekstra

2e prijs: Tzum 2: Pascal Herz / Thom Strikwerda / Tsjidsger Terpstra

 

Uitslagen: Midlum 17 en 18 Juni  

Welpenmeisjes:
1e prijs:  Ried: Joanne Broeders / Trea van der Ploeg / Reny van Wieren

 

Welpenjongens:
1e prijs: Peins 2: Jelte Kamstra / Rimar Looge
2e prijs: Ried 1: Jens Bergman / Remco Bronger / Douwe Uithof
3e prijs: Dongjum 1: Justin Hoekstra / Johan Kuiken 

 

Pupillenmeisjes:
1e prijs: Achlum 1: Alien Hoekstra / Janine Yntema
2e prijs: Achlum 2: Joostina Fennema / Petra van der Veen

 

Pupillenjongens:
1e prijs: Franeker 2: Wesley de Jong / Lennard Feenstra / Djurre Seerden
2e prijs: Herbaijum: Tjalling Feenstra / Gerrit Huisman

                  

Schoolmeisjes:
1e prijs: Tzum: Nynke de Schiffart / Jitske van der Sluis / Welmoed van der Woud 

 

Schooljongens:
1e prijs:  Midlum: Jarie Blok / Roel de Jong / Jacco Blok
2e prijs: Tzum: Sjaak Bakker / Niels Strikwerda / Arjen Zagema

        

Jongens:
1e prijs:  Tzum I: Erwin Atsma / Sjoerd Bakker
2e prijs: Dongjum: Damiaan Althof / Pieter Smink / Jan Smink


Uitslagen: Dongjum 24 en 25 Juni   

Welpenmeisjes:
1e prijs: Ried  Reny van wieren / Trea v/d Ploeg

 

Welpenjongens:
1e prijs: Tzum 1 Jelle Cnossen / Steven Koster / gertjan Zagema
2e prijs: Peins 2 Rimar looge / Jelte Kamstra
3e prijs: Dongjum 1 Justin Hoekstra / Johan Kuiken

 

Pupillenmeisjes:
1e prijs Ried  Joanne Broeders / Mirthe Klazinga

 

Pupillenjongens:
1e prijs: Franeker 2 / Wesley de Jong / Lennard Feenstra
 2e prijs Dongjum  Egbert de Vries / Ronald Rekker / Martin Schinkel

                               

Schooljongens:
1e prijs: Tzum   Sjaak Bakker / Niels Strikwerda / Arjen Zagema
2e prijs: Midlum  Jarie Blok / Roel de Jong / Maarten Mintjes


Jongens/Meisjes:
1e prijs: Tzum 1  Erwin Atsma / Sjoerd Bakker / Sander Hoekstra
2e prijs: Franeker   Janco de Groot / Rick Koning / Michel Zijlstra  


Uitslagen: Achlum 15 Juli Eindwedstrijd 

Welpenmeisjes:
1e prijs: Ried: Joanne Broeders / Trea van der Ploeg / Reny van Wieren
 

Welpenjongens:
1prijs: Peins: Jelte Kamstra / Rimar Looge

 

Pupillenmeisjes:
1e prijs:  Hitzum: Iris Heimans / Janna Kleine Rammelkamp / Anouk Kleine Rammelkamp 

 

Pupillenjongens:
1e prijs:  Franeker: Wesley de Jong / Lennard Feenstra  

                                

Schoolmeisjes:
1e prijs:  Tzum: Nynke de Schiffart /Jitske van der Sluis / Welmoed van der Woud

 

Schooljongens:
1e prijs: Tzum: Sjaak Bakker / Niels Strikwerda / Arjen Zagema

 

Jongens:
1e prijs: Tzum: Erwin Atsma / Sjoerd Bakker / Sander Hoekstra 

© federatiefranekeradeel 2016