Overige uitslagen 2013

Franeker zaalkaatswedstrijd Zondag 27 Januari

Franeker Zaal trainingswedstrijd Maandag 18 Februari

Tzum D.E.L. Basisscholen Woensdag 15 Mei  

Achlum Master Fokkemapartij Woensdag 12 Juni 

Zweins Franekeradeel  partij Jeugd Zaterdag  17 Augustus

Zweins Franekeradeel partij Senioren Zondag  18 Augustus


Uitslagen: Franeker zaalkaatsen 27 Januari 2013

PUPILLEN JONGENS / WELPEN
1e prijs: Jari Visser Witmarsum / Redmer Zaagemans Witmarsum / Steven Koster Tzum
2e prijs: Jacco Tolsma Exmorra / Folkert Smid Witmarsum / Alwin Feenstra Franeker

SCHOOLMEISJES / PUPILLEN MEISJES
1e prijs: Sjoukje Stuiver Witmarsum / Iris Boersma Peins / Rianne Stremler Schettens

JONGENS / SCHOOLJONGENS
1e prijs: Martin Schinkel Dongjum / Marco de Groot Franeker / Bauke Idsardi Zweins

DAMES
1e prijs: Geartsje Stegenga Zurich / Thomaske Reitsma Pingjum / Ytsje Reitsma Pingjum

HEREN
1e prijs: Hillebrand Smid Witmarsum / Roland van Wier Peins
2e prijs: Klaas Salverda Franeker / Sjoerd Atze de Jong Kimswerd / Jelle Jan Bouma Franeker 


Uitslagen: Franeker Zaal trainingswedstrijd 18 Februari 2013

Welpen jongens / welpen meisjes
1e prijs: Sander Spoelstra Dongjum / Hylke Talsma Achlum / Wendy van der Veen Ried

 
Pupillen jongens / pupillen meisjes
1e prijs: Rick Alberda Midlum / Tanya Bakker Dongjum / Jaap Jan Rienks Boer
2e prijs: Sander Prins Franeker / Wiebren Schukken Hitzum


Junioren / Jongens/Meisjes / Schooljongens
1e prijs: Nynke Agema Midlum / Nieske Idsardi Herbaijum / Kars Zeinstra Franeker
2e prijs: Siard Bloemsma Franeker / Lennard Feenstra Franeker / Bauke Idsardi Herbaijum


Uitslagen: Tzum Basisscholen 

A KLASSE
1e prijs: Jelle Cnossen (Koning) Tzum / Frank Scheffer Ried / Robin Benders Tzum
2e prijs: Rimar Looge Peins / Reny van Wieren Ried / Jort Norder Franeker

 

B KLASSE

Winnaarsronde:
1e prijs: Douwe Uythof (Koning) Ried / Matthieu van der Veen Franeker / Jildau Wielenga Tzum
2e prijs: Arjan Oevering Achlum / Nynke van der Veen Tzum / Alise Elgersma Tzum
3e prijs: Teake Brouwer Ried / Jelma Palma Tzum / Anke Greidanus Tzum
4e prijs: Rein de Jong Ried / Sanne Strikwerda Tzum / Wybrich Aardema Tzum

 Verliezersronde:
1e prijs: Janna Stieglis Ried / Herre Kleefstra Boer / Rebecca Zwart Achlum
2e prijs: Sybren Kamstra Ried / Jelmer Wielenga Tzum / Alwin Feenstra Franeker


Uitslagen: Master Fokkemapartij
1e prijs: OBS 'Fûgelflecht' Franeker: Tim Bijlsma / Sander Prins / Sjoerd van Wijk
2e prijs: OBS 'De Twirre' Dongjum: Justin Hoekstra / Martin Schinkel / Jaap Jan Rienks
3e prijs: CBS 'Rehoboth' Achlum: Arjan Oevering / Migchiel Anema / Douwe Sieswerda
Finale: 5-1 (6-4)


Uitslagen: Zweins Franekeradeelpartij Jeugd
Welpen jongens
1e prijs: Ried 1: Bart Pieter Broeders / Harm van der Ploeg
2e prijs: Ried 2: Marten Dijkstra / Lennart Kingma


Pupillen Meisjes
1e prijs: Ried: Mara Scheffer / Trea van der Ploeg
2e prijs: Dongjum: Tanya Bakker / Femke Norder / Ilse Pranger

Pupillen Jongens
1e prijs: Franeker: Tim Bijlsma / Alwin Feenstra / Sander Prins
2e prijs: Peins: Symen Bootsma / Wytse Vollema

Schoolmeisjes
1e prijs: Ried: Mirthe Klazinga / Ineke van der Ploeg

Schooljongens
1e prijs: Franeker: Dylan Betten / Lennard Feenstra / Jort Norder
2e prijs: Franeker: Lars Bijlsma / René de Haan / Thomas Werkhoven

Meisjes
1e prijs: Peins: Iris Boersma / Nynke Kamstra

Jongens:
1e prijs: Ried 1: Robert Broeders / Thomas Kleefstra / Cathrinus van Wieren
2e prijs: Dongjum: Maikel Dijk / Pieter Smink / Jan Smink
  

Uitslagen: Zweins Franekeradeelpartij Senioren

HEREN

1e prijs: Franeker: Jacob Kamstra (K) / Ludwig Seerden / Theun van der Molen
2e prijs: Peins: Meindert Brouwer / Otte Bruinsma / Douwe Rienstra
3e prijs: Schalsum: André Hoekstra / Theo Smit / Johan Wolbers

DAMES
1e prijs: Achlum: Suzanne Bosma (K) / Fokje Hoekstra
2e prijs: Peins: Carolien Feenstra / Anne Berber Zeinstra

HEREN 40+
1e prijs: Franeker: Tjipko Vellinga (K) / Remco Prins / Henk Deelstra
2e prijs: Ried: Fetze Kooistra / Wietse Punter / Evert Siderius


© federatiefranekeradeel 2016