Overige uitslagen 2007

 

Franeker Zaalkaatsen Zondag 7 Januari

Tzum D.E.L. Basisscholen Woensdag 9 Mei  

Franeker  Master Fokkemapartij Woensdag 

Peins  Franekeradeel  partij Jeugd Zaterdag 

Peins  Franekeradeel partij Senioren Zondag

Herbayum  D.E.L. Senioren Zondag 


Uitslag: Franeker Zaalkaatsen 7 Januari 2007

Welpen:

1ste prijs: Marije Miedema / Hitzum
2e prijs: Klaas Pier Folkertsma / Cornwerd
3e prijs: Cathrinus van Wieren / Ried


Jongens / Meisjes pupillen:
1ste prijs: Nicole Hempenius / Franeker      
2e prijs: Romke Kroondijk / Hichtum 
3e prijs: Kars Zeinstra / Franeker
4e prijs: Allard Nicolai / Franeker       

 
Schoolmeisjes:
1ste prijs: Lisanne Moraal / Franeker 
2e prijs: Christa Nicolai / Franeker 
3e prijs: Thomaske Reitsma / Cornwerd

 
Schooljongens:
1ste prijs: Daan Vermei / Schalsum
2e prijs: Dennis Zijlstra / Franeker
3e prijs: Corne Offringa / Franeker

 
Meisjes:
1ste prijs: Ytsje Reitsma / Cornwerd
2e prijs: Jacobien Postma / Bolsward
3e prijs: Michelle Bruiinsma / Bolsward

 
Jongens:
1ste prijs: Patrick Scheepstra / Franeker 
2e prijs: Jouke Douwe Tilstra / Cornwerd


Senioren / 40+:
1ste prijs: Douwe Leijenaar / Bolsward
2e prijs: Jan de Boer / Bolsward  
3e prijs: Jelle Jan Bouma / Franeker
4e prijs: Sijbren Spijksma / Bolsward         

Dames 
1ste prijs: Paula Hilverda / Franeker        
2e prijs: Hilly Klaske Renema / Arum  

Uitslagen: Tzum Basisscholen D.E.L. 9 Mei 2007

1ste prijs: Nicole Hempenius Franeker (Koningin)Floris Visser Ried Pascal Herz Tzum
2e prijs: Christiaan de Haan Franeker Reinder Bouma Ried Froukje Sieperda Tzum
3e prijs: Marrit Zeinstra Peins Geert Kleefstra Boer Michel Zijlstra Franeker
3e prijs: Glenn Groen Ried Anne Berber Zeinstra Peins Jitske vd Sluis Tzum

Verliezersronde:

 

1ste prijs: Allard Nicolai Franeker Hilde vd Meer Tzum Sjaak Bakker Tzum

2e prijs: Patrick Miedema Peins Johanna Atsma Tzum Ilja Huitema Hitzum

3e prijs: Wiebe Anema Achlum Joris Kingma Ried Robbin de Klerk Franeker


Ried  Master Fokkemapartij 13 Juni 2007

1e prijs:Kabas Allard Nicolai / Karz Zeinstra  
2e prijs: De Opslach1 Christian de Haan / Daniel Scholten / Iris Wijbenga
3e prijs: De Oanset Glenn Groen / Remco Miedema / Edze Wigarda
4e prijs: Kleyenburg1 Nicole Hempenius / Marloes Fennema
4e prijs: Staetelansskoalle1 Jurrit vd Meulen / Sander Hoekstra / Thom Strikwerda
De houder van de wisselprijs Master B.J. Fokkema partij 2007 is Kabas (Franeker)


Midlum  Federatie partij Jeugd 2007

Welpen: Johannes Posthumus Wisselbeker
1e prijs:Ried1       Durk Scheen / Jasper Miedema / Cathrinus van Wieren
2e prijs:Peins       Edwin Miedema / Marrit Zeinstra 


Pupillen meisjes: Harm van der Vaart Wisselbeker
1e prijs:Franeker   Iris Wijbenga / Marloes Fennema
2e prijs:Tzum1     Marrit Strikwerda / Johanna Atsma / Elske Bakker 

 

Pupillen jongens:  Pier Postma Wisselbeker
1e prijs:Franeker1 Kars Zeinstra / Christian de Haan / Allard Nocolai
2e prijs:Ried        Sierk Kooistra / Mark Wilbers / Jelle de Waard

 

Schoolmeisjes: Janet Blanke Wisselbeker  
1e prijs:Franeker  Manon Scheepstra / Joukje Salverda / Iris van der Veen 

 

Schooljongens: Ysbrand Peter de Groot Wisselbeker 
1e prijs:Achlum    Wiebe Anema / Marrit Greidanus / Tjitse Ben Hoekstra
2e prijs:Franeker1 Erik de Groot / Martijn de Haan 

 

Meisjes: Cornelis Roersma Wisselbeker             
1e prijs:Achlum     Marike Hoekstra / Matty Noordmans

 

Jongens:Johannes de Groot Wisselbeker           
1e prijs:Franeker1  Patrick Scheepstra / Remco de Vries
2e prijs:Franeker2  Theo Smit / Thomas Winsemius / Klaas Salverda


Midlum Federatie partij Senioren 2007

A klasse:             
1e prijs:Franeker  Rene Politiek / Ludwig Seerden / Jacob Kamstra (k)
2e prijs:Tzum      Johan Hettema / Auke van der Meulen / Gerrit Hiemstra 

 

B klasse:             
1e prijs:Peins1     Gerard van Wier / Roland van Wier / Jaap Jan Feenstra
2e prijs:Ried1      Johan Wolbers / Richard van der Veen / Sybe bij de Ley
3e prijs:Ried2      Lieuwe Bronger / Sjoerd Bronger / Jan Anton Klazinga 

 

Dames:                
1e prijs:Ried        Joke Schoonbergen / Froukje Punter / Bettie Punter (k)
2e prijs:Achlum   Mirjam Helfferich / Suzanne Bosma / Wieke Zondervan

 

40+ klasse:          
1e prijs:Ried        Renze Miedema / Wietze Punter / Fetze Kooistra
2e prijs:Midlum    Piet de Groot / Simon de Groot / Piet Andringa 


Zweins  D.E.L. Senioren 9 Juni 2007 

(wegens te weinig opgaven niet verkaatst)

© federatiefranekeradeel 2016