Nieuwenhuiscyclus 2010

Achlum 19 mei 2010                           
Aanvang: welpen/pupillen 13.30 uur          
Aanvang: overige Cat: 17.00 uur                 

Dongjum/Peins 9 juni 2010
Aanvang: welpen/pupillen 13.30 uur
Aanvang: overige Cat: 17.00 uur

Midlum 23 juni 2010
Aanvang welpen/pupillen 13.30 uur
Aanvang: overige Cat: 17.00 uur  

Peins/Zweins 30 juni 2010
aanvang: welpen/pupillen 13.30 uur


Eindklassement:

Welpen Jongens: 
1ste Niels Miedema Ried
2e Wytse Vollema Peins
2e Jelte Kamstra Peins

 Welpen Meisjes:    
1ste Anne Wyke Bouma Ried
2e Hanne Bouma Ried
2e Petra de Schiffart Tzum

Pupillen Jongens: 
1ste  Sjaak Bakker Tzum
2e  Symen Wijnia Tzum
3e  Erwin Kamstra Franeker
3e  Jolt Vollema Peins
3e  Mark Pranger Dongjum
3e  Egbert de Vries Dongjum

Pupillen Meisjes:  
1ste Nynke de Schiffart Tzum
2e Hiske Zeinstra Peins
3e Marnies Yntema Tzum
3e  Iris Kuiken Dongjum

Schooljongens:   
1ste Thom Strikwerda Tzum
2e Jeffrey Jellema Franeker
3e Tsjidsger Terpstra Tzum
3e Bauke Idsardi Herbayum
3e Janco de Groot Franeker  

Schoolmeisjes:     
1ste Johanna Atsma Tzu
2e Marije Miedema Hitzum

Jongens / Meisjes: 
1ste Erik de Groot Franeker
2e  Dennis Zijlstra Franeker
3e Larissa Bollema Franeker


Achlum 19 mei 2010

Winnaars welpen:
1e Remco Heslinga Franeker / Niels Miedema Ried
2
e Lars Bijlsma Franeker / Hanne Bouma Ried
3
e Wytse Vollema Peins / Thomas Werkhoven Franeker

Verliezersronde:
1e Jelte Kamstra Peins / Rimar Looge Peins
2
e Houkje Aardema Tzum / Rindert Wijnia Tzum

Winnaars pupillen meisjes:
1e Nynke de Schiffart Tzum / Jitske van der Sluis Tzum / Petra van der Veen Achlum
2
e Nieske Idsardi Franeker / Nynke Kamstra Peins / Marnies Yntema Tzum

Verliezersronde:
1e Ineke van der Ploeg Ried / Rinske v/d Pol Franeker / Marjanne Wijnstra Tzum 
2
e Iris Boersma Peins / Iris Kuiken Dongjum / Roos Talsma Achlum

Winnaars pupillen jongens:
1e Sjaak Bakker Tzum / Erwin Kamstra Franeker
2
e Tjalling Feenstra Herbaijum / Thomas Kleefstra Boer
3
e Willem Aardema Tzum / Roel Pieter de Jong Ried

Verliezersronde:
1e Cees Hanenburg Franeker / Reindert Bouma Ried
2
e Egbert de Vries Dongjum / Jolt Vollema Peins

Winnaars schooljongens / schoolmeisjes:
1e Thom Strikwerda Tzum / Jelmar Wijnstra Tzum
2
e Johanna Atsma Tzum / Jasper Miedema Ried

Verliezersronde:
1e Joris van der Tol Achlum / Michel Zijlstra Franeker
2
e Bauke Idsardi Herbaijum / Leeroy Jellema Franeker

Winnaars jongens / meisjes:
1e Samantha Bollema Franeker / Erik de Groot Franeker / Dennis Zijlstra Franeker
2
e Sjoerd Bakker Tzum / Larissa Bollema Franeker / Daan Vermei Schalsum


Dongjum / Peins 9 juni 2010

Winnaars welpen
1e Remco Bronger Ried / Jelle Cnossen Tzum / Jarich Wijnstra Tzum
2
e Niels Miedema Ried / Frank Scheffer Ried / Jelte Kamstra Peins

Verliezersronde:
1e Nick Bergman Ried / Petra de Schiffart Tzum / Wessel van Wier Peins

Winnaars pupillen meisjes:
1e Nynke de Schiffart Tzum / Iris Kuiken Dongjum
2
e Marnies Yntema Tzum / Hiske Zeinstra Peins

Winnaars pupillen jongens:
1e Sjaak Bakker Tzum / Egbert de Vries Dongjum / Symen Wijnia Tzum
2
e Jari Brander Franeker / Mark Pranger Dongjum

Winnaars schooljongens / schoolmeisjes:
1e Bauke Idsardi Herbaijum / Thom Strikwerda Tzum
2
e Janco de Groot Franeker / Michel Zijlstra Franeker

Winnaars jongens / meisjes:
1e Wiebe Anema Achlum / Erik de Groot Franeker / Erwin Atsma Tzum
2
e Sander Hoekstra Tzum / Larissa Bollema Franeker / Dennis Zijlstra Franeker


Midlum 23 juni 2010

Winnaars welpen jongens:
1e Wytse Vollema Peins / Rimar Looge Peins
2
e Niels Miedema Ried / Arjen Pieter Bouma Ried

Verliezersronde:
1e Frank Scheffer Ried / Migchiel Anema Achlum
2
e Nick Bergman Ried / Justin Hoekstra Dongjum

Winnaars welpen meisjes:
1e Petra de Schiffart Tzum / Anne Wyke Bouma Ried
2e Trea van der Ploeg Ried / Rixt Visser Ried

Winnaars pupillen jongens:
1e Sjaak Bakker Achlum / Cees Hanenburg Franeker / Symen Wijnia Tzum
2e Reinder Bouma Ried / Erwin Kamstra Franeker / Jolt Vollema Franeker

Verliezersronde:
1e Reinder Boonstra Franeker / Arjen Zagema Tzum

Winnaars pupillen meisjes:
1e Iris Kuiken Dongjum / Nelly van Dijk Achlum / Hiske Zeinstra Peins
2
e Leentje Bootsma Peins / Ineke van der Ploeg Ried / Marnies Yntema Tzum

Winnaars schooljongens / schoolmeisjes:
1e Janco de Groot Franeker / Jeffrey Jellema Franeker
2
e Bauke Idsardi Herbaijum / Rick Koning Franeker / Tsjidsger Terpstra Tzum

Winnaars jongens / meisjes:
1e Marije Agema Midlum / Erik de Groot Franeker / Larissa Bollema Franeker
2
e Sander Hoekstra Tzum / Carolien Feenstra Peins / Dennis Zijlstra Franeker


Peins / Zweins 30 juni 2010

Winnaars welpen jongens:
1e Hidde Jonker Achlum / Niels Miedema Ried
2
e Siard Bloemsma Franeker / Jelte Kamstra Peins

Verliezersronde:

1e Wytse Vollema Peins / Thomas werkhoven Franeker
2
e Jens Bergman Ried / Lars Bijlsma Franeker


Winnaars welpen meisjes:
1e Hanne Bouma Ried / Anne Wyke Bouma Ried
2
e Siebrich Atsma Tzum / Reny van Wieren Ried / Petra de Schiffart Tzum

Winnaars pupillen meisjes:
1e Leentje Bootsma Peins / Nynke de Schiffart Tzum / Sylke Kingma Ried
2
e Janny Rienks Boer / Welmoed van der Woud Tzum / Hiske Zeinstra Peins

Winnaars pupillen jongens:
1e Mark Pranger Dongjum / Jolt Vollema Peins /
2
e Jari Brander Franeker / Egbert de Vries Dongjum / Niels Strikwerda Tzum

Winnaars schooljongens / schoolmeisjes:
1e Thom Strikwerda Tzum / Jeffrey Jellema Franeker / Tsjidsger Terpstra Tzum
2
e Johanna Atsma Tzum / Marije Miedema Hitzum / Sjoerd Smit Franeker

Winnaars jongens / meisjes:
1e Erwin Atsma Tzum / Daan Vermei Schalsum
2
e Erik de Groot Franeker / Anne Berber Zeinstra Peins

Verliezersronde:
1e Klaas Salverda Franeker / Larissa Bollema Franeker / Arjan Arriu Schalsum

© federatiefranekeradeel 2016