Boddeus 2006

Achlum 17 Mei 2006 aanvang: welpen/pupillen 13.00 uur aanvang: overige Cat: 17.00 uur                           
Tzum 24 Mei 2006 aanvang: welpen/pupillen 13.00 uur  aanvang: overige Cat: 17.00 uur                 
Dongjum 14 Juni 2006aanvang: welpen/pupillen 13.00 uur aanvang: overige Cat: 17.00 uur                              
Zweins 21 Juni 2006 aanvang: welpen/pupillen 13.00 uur aanvang: overige Cat: 17.00 uur


Eindstand in het klassement 2006

Welpen
1ste Mark Wilbers / Ried
2. Marrit Zeinstra / Peins
3. Jikke Sieperda / Tzum

Pupillen Jongens                                            Pupillen Meisjes
1ste Christian de Haan / Franeker                      1ste Marrit Greidanus / Achlum
2. Kars Zeinstra / Franeker                                2.  Joukje Salverda / Franeker
3. Tsjerk Overal / Achlum                                  3.  Elske Bakker / Tzum

Pupillen Meisjes
1ste Marrit Greidanus / Achlum
2.  Joukje Salverda / Franeker
3.  Elske Bakker / Tzum


Schooljongens                                           
1ste Johannes Talhout / Franeker                    
2. Kevin Hoekstra / Hitzum                        
3. Dion Groen / Ried                                      

                                        

Schoolmeisjes

1ste Christa Nicolai / Franeker
2. Douwina Yntema / Tzum
3. Elisa Tichelaar / Hitzum
3. Anita Hoekstra / Tzum  

 

Jongens / Meisjes 
1ste Marike Hoekstra / Achlum
2. Mark de Vries / Franeker 
3. Hanna Kramer / Hitzum

 

Uitslagen: Achlum 17 Mei 2006

Welpen: Winnaarsronde:  

1ste prijs:Durk Scheen Ried Mark Wilbers Ried  
2e prijs:   Erwin Blauw Jikke Sieperda Tzum


Verliezersronde
1ste prijs:Sjoerd Smit Franeker Stef de Warle Tzum

 
Pupillen Jongens: Winnaarsronde:                    

1ste prijs:Kars Zeinstra Franeker Hylke Vietmeyer Franeker Rocco Zwart Achlum                                   
2e prijs:   Martijn de Haan Franeker Anne Wigarda Ried Patrick Miedema Peins


Verliezersronde
1ste prijs: 
Sjoerd Bakker Tzum Glenn Groen Ried Wiebe Anema Achlum            

 

Pupillen Meisjes:
Winnaarsronde:             
1ste prijs:Marrit Greidanus Achlum Akkelyn Bakker Tzum Ilse Scheen Ried                                            
2e prijs:  Marloes Fennema Franeker Anne Berber Zeinstra Peins Eline Arriu Schalsum

Verliezersronde:
1ste prijs: Iris Wijbenga Franeker Elske Bakker Tzum Monica Jorna Tzum


Schooljongens: 
Winnaarsronde:                          
1ste prijs:Arjan Arriu Schalsum Dion Groen Ried Dennis Scheen Ried                                           
2e prijs:   Johannes Talhout Franeker Arne Tigchelaar Herbayum Dennis Zijlstra Franeker     

       
Verliezersronde:
1ste prijs: Jan Hof Franeker Auke Sijbesma Tzum Daan Vermei Schalsum


Schoolmeisjes: 
Winnaarsronde:                       
1ste prijs:Anita Hoekstra Tzum Elisa Tichelaar Hitzum                                     

 
Verliezersronde:
1ste prijs:Douwina Yntema Tzum 
Christa Nicolai Franeker

 

Jongens / Meisjes: Winnaarsronde:                      

1ste prijs:Tjeerd Hoekstra Achlum Cor Boonstra Franeker Hanne Kramer Hitzum  
2e prijs:   Luuk Vermei Schalsum Mark de Vries Franeker Marieke Hoekstra Achlum

  
Verliezersronde:
1ste prijs:Welmer Hoekstra Achlum Erwin Hoekstra Tzum Theo Smit Schalsum


Uitslagen: Tzum 24 Mei 2006

Welpen: Winnaarsronde:                                  
1ste prijs: Bauke Idsardi Herbayum
Marrit Zeinstra Peins                                         
2e prijs:   Mark Wilbers Ried Jikke Sieperda Tzum                                        

 
Verliezersronde
1ste prijs: Alexander Terlun Schalsum Jaap Van Dijk Achlum
2e prijs:   Sjoerd Smit Franeker Nynke Naomi de Jong Tzum


Pupillen Jongens: Winnaarsronde:                   

1ste prijs: Christian de Haan Franeker Jurre Schuitemaker Peins                                             
2e prijs:   Allard Nicolai Franeker Tsjerk Overal Achlum                                           


Verliezersronde

1ste prijs: Erwin Atsma Tzum Rocco Zwart Achlum                   
2e prijs:    Martijn de Haan Franeker Huite Zonderland Herbayum
              

 

Pupillen Meisjes:
Winnaarsronde:                    
 

1ste prijs:Marrit Greidanus Achlum Elske Bakker Tzum  
2e prijs:  Joukje Salverda Franeker Danielle Frens Dongjum

                     
Verliezersronde:
1ste prijs: Marloes Fennema Franeker Marije Zijlstra Tzum


Schooljongens/Schoolmeisjes: 

Winnaarsronde:                                 
1ste prijs: Kevin Hoekstra Hitzum  Douwina Yntema Tzum                                     

2e prijs:   Klaas Salverda Franeker  Christa Nicolai Franeker                                    

 

Schooljongens/Schoolmeisjes: 

Verliezersronde:
1ste prijs: Arjan Arriu Schalsum Anita Hoekstra Tzum
2e prijs:   Johannes Talhout Franeker Elisa Tichelaar Hitzum   

 
Jongens / Meisjes: Winnaarsronde:                    

1ste prijs: Eelco Boonstra Franeker Erwin Hoekstra Tzum Marike Hoekstra Achlum  
2e prijs:   Frits Hoekstra Tzum Jordy Hennequin Tzum Nynke van Wallinga Hitzum


Verliezersronde:
1ste prijs: Tjeerd Hoekstra Achlum Jan de Waard Ried Theo Smit Schalsum

 

Uitslagen: Dongjum 14  Juni 2006

Welpen: Winnaarsronde:                                 
1ste prijs: Mark Wilbers Ried Marije Miedema Hitzum                               
2e prijs:   Erwin Blauw Franeker  Marrit Zeinstra Peins                                     


Verliezersronde
1ste prijs: Bauke Idsardi Herbayum Domenica Zwart Achlum
2e prijs:   Sjoerd Smit Franeker Froukje Sieperda Tzum


Pupillen Jongens: 
Winnaarsronde:                     
1ste prijs: Christian de Haan Franeker  Wietse Koezema Tzum                                             
2e prijs:   Willem Miedema Hitzum Glenn Groen Ried                                               


Verliezersronde
1ste prijs: Wilco van Andel Midlum Jonas Lafeber Ried                  
2e prijs:    Martijn de Haan Franeker Huite Zonderland Herbayum

              

Pupillen Meisjes: Winnaarsronde:                     
1ste prijs:Marrit Greidanus Achlum Eline Arriu Schalsum                                          
2e prijs:  Joukje Salverda Franeker Elske Bakker Tzum


Verliezersronde:
1ste prijs: Iris Wijbenga Franeker Ilse Scheen Ried

 
Schooljongens/Schoolmeisjes: 

Winnaarsronde:                                
1ste prijs: Johannes Talhout Franeker Christa Nicolai Franeker                                   
2e prijs:   Kevin Hoekstra Hitzum Lianne Knier Dongjum                                       

Verliezersronde:
1ste prijs: Jan Hof Franeker Martijn vd Vaart Midlum
2e prijs:   Daan Vermei Schalsum Roelof Henrichs Franeker     

 

Jongens / Meisjes: 
Winnaarsronde:                     
1ste prijs: Thomas Winsemius Franeker Marike Hoekstra Achlum Theo Smit Schalsum
2e prijs:   Mark de Vries Franeker Erwin Hoekstra Tzum Nynke K. vd Meer Tzum


Verliezersronde:
1ste prijs: Cor Boonstra Franeker Sietse Greidanus Tzum Nynke van Wallinga Hitzum
2e prijs:   Mark de Vries Franeker Erwin Hoekstra Tzum Nynke K. vd Meer Tzum


Uitslagen: Zweins 21 Juni 2006

Welpen: 
Winnaarsronde:                              

1ste prijs: Marco de Groot Franeker Nynke Naomi de Jong Tzum                         
2e prijs:   Mark Wilbers Ried Bauke Johannes Idsardi Zweins                        
3e prijs:  Thom Strikwerda Tzum Marrit Zeinstra Peins


Verliezersronde
1ste prijs: Durk Scheen Ried Reinder Boonstra Franeker
2e prijs:   Bauke Idsardi Herbayum Jikke Sieperda Tzum


Pupillen Jongens: 
Winnaarsronde:                  
 
1ste prijs: Kars Zeinstra Franeker Patrick Miedema Peins Tjerk Overal Achlum                                         
2e prijs:   Allard Nicolai Franeker Sander Hoekstra Tzum Glenn Groen Ried

   
Pupillen Jongens: 
Winnaarsronde:                
1ste prijs: Kars Zeinstra Franeker Patrick Miedema Peins Tjerk Overal Achlum                                          
2e prijs:   Allard Nicolai Franeker Sander Hoekstra Tzum Glenn Groen Ried
          


Verliezersronde
1ste prijs: Christian de Haan Franeker Willem Miedema Hitzum Rocco Zwart Achlum

                

Pupillen Meisjes:
Winnaarsronde:                     
1ste prijs:Joukje Salverda Franeker Marrit Strikwerda Tzum                                        
2e prijs:  Iris Wijbenga Franeker Carolien Feenstra Peins


Verliezersronde:
1ste prijs: Samantha Bollema Franeker Anne Gre Wijnia Tzum

 

Schooljongens/Schoolmeisjes: 

Winnaarsronde:                               
1ste prijs: Daan Vermei Schalsum Douwe Rienstra Peins                                       
2e prijs:   Dion Groen Ried Bianca Jousma Dongjum                                    


Verliezersronde:
1ste prijs: Kevin Hoekstra Hitzum Christa Nicolai Franeker
2e prijs:    Johannes Talhout Franeker  Joost de Waard Ried   

 

Jongens / Meisjes: Winnaarsronde:                     
1ste prijs: Mark de Vries Franeker 
Hanne Kramer Hitzum                                    
2e prijs:   Nynke van Wallinga Hitzum 
Luuk Vermei Schalsum 

Verliezersronde:
1ste prijs: Cor Boonstra Franker Theo Smit Franeker

© federatiefranekeradeel 2016