Boddeus 2009

Ried / Schalsum 13 Mei Aanvang: welpen/pupillen 13.30 uur Aanvang: overige Cat: 17.00 uur                     
Achlum 20 Mei Aanvang: welpen/pupillen 13.30 uur Aanvang: overige Cat: 17.00 uur
Schalsum / Ried 27 Mei Aanvang: welpen/pupillen 13.30 uur   Aanvang: overige Cat: 17.00 uur 
Hitzum 1 Juli Aanvang: welpen/pupillen 13.30 uur Aanvang: overige Cat: 17.00 uur


Eindklassement:

Welpen Jongens: 1ste Cees Hanenburg  2e Jolt Vollema  3e  Tjalling Feenstra
Welpen Meisjes: 1ste  Hiske Zeinstra  2e Petra vd Veen  3e  Yvonne Eisma   
Pupillen Jongens: 1ste  Edwin Miedema  2e Thomas Kleefstra  3e Jelmar Wijnstra  
Pupillen Meisjes: 1ste  Marije Miedema  2e  Nynke de Schiffart  3e  Marijke Vrieswijk 
Schooljongens: 1ste  Allard Nicolai  2e  Janco de Groot  3e  Michel Zijlstra 
Schoolmeisjes: 1ste  Elske Bakker  2e Johanna Atsma/Anne Berber Zeinstra 3e Jikke Sieperda  
Jongens / Meisjes: 1ste  Erik de Groot  2e Samantha Bollema  3e Carolien Feenstra  

 

Uitslagen: Ried / Schalsum 13 Mei 2009

Welpen Winnaarsronde
1e prijs: Marjanne Wijnstra Tzum Niels Miedema Ried Cees Hanenburg Franeker
2e prijs:   Hiske Zeinstra Peins Lars Kingma Ried 
Wessel van Wier Peins  
3e prijs:   Leentje Bootsma Peins Frank Scheffer Ried Tjaling Feenstra Herbayum

Verliezersronde
1ste prijs: Yvonne Eisma Tzum Petra vd Veen Tzum Erwin Kamstra Franeker
2e prijs:  Sibrich Atsma Tzum Rixt Visser Ried Gerrit Huisman Herbayum

Pupillen: Winnaarsronde:
1ste prijs: Marije Miedema Hitzum Edwin Miedema Peins Robert Broeders Ried
2e prijs:   Anke Sieswerda Achlum Bauke Lokhorst Franeker Roel Pieter de Jong Ried
3e prijs:   Welmoed vd Woud Tzum Jelmer Wijnstra Tzum Thomas Kleefstra Boer


Verliezersronde:
1ste prijs: Reinder Bouma Ried Johan de Vries Franeker Geert Kleefstra Boer
2e prijs:  Dieke vd Pol Herbayum Willem Aardema Tzum Niek Oosterhaven Achlum

Schooljongens / Schoolmeisjes:                      
1ste prijs: Jikke Sieperda Tzum Allard Nicolai Franeker Michel Zijlstra Franeker
2e prijs:    Elske Bakker Tzum Tom Strikwerda Tzum Janco de Groot Franeker
3e prijs:    Johanna Atsma Tzum Sander Hoekstra Tzum Sjoerd Smit Franeker

Jongens / Meisjes: 
1ste prijs:  Marrit Greidanus Achlum Erik de Groot Franeker Wiebe Anema Achlum
2e prijs:    Daan Vermei Schalsum Larissa Bolema Franeker Klaas Salverda Franeker
3e prijs:    Carolien Feenstra Peins Jan Hof Franeker Remco de Vries Franeker

 

Uitslagen: Achlum 20 Mei 2009

Welpen: Winnaarsronde:  
1ste prijs: Cees Hanenburg Franeker  Ineke vd Ploeg Ried    Siard Bloemsma Franeker
2e prijs:   Hiske Zeinstra Peins Petra vd Veen Achlum Jan Vrieswijk Achlum  
3e prijs:   Anne Rixt Cnossen Tzum Iris Kuiken Dongjum Thomas Werkhoven Franeker

Verliezersronde

1ste prijs: Niels Miedema Ried Nelly van Dijk Achlum Dylan Betten Franeker
2e prijs:  Rixt Visser Ried Lars Kingma Ried Gerrit Huisman Herbayum

Pupillen: Meisjes.  
1ste prijs: Marije Miedema Hitzum Jitske vd Sluis Tzum Sylke Kingma Ried
2e prijs:   Nynke de Schiffart Tzum Marijke Vrieswijk Achlum Nieske Idsardi Herbayum

Pupillen: Jongens.  

Winnaarsronde: 
1ste prijs: Thomas Kleefstra Boer Niek Oosterhaven Achlum Johan de Vries Franeker 
2e prijs:    Edwin Miedema Peins Bouke Lokhorst Franeker Jelmar Wijnstra Tzum                           

Verliezersronde
1ste prijs: Roel Pieter de Jong Ried Bauke Tjalle Anema Achlum Niels Strikwerda Tzum
2e prijs:   Geert Kleefstra Boer Maurice Kooistra Dongjum Willem Aardema Tzum


Schooljongens / Schoolmeisjes: 

Winnaarsronde:  
1ste prijs:  Allard Nicolai Franker Rick Koning Franeker Elske Bakker Tzum  
2e prijs:    Janco de Groot Franeker Anne Berber Zeinstra Peins Johanna Atsma Tzum

Verliezersronde:
1ste prijs:  Patrick Miedema Peins Jaap van Dijk Achlum Nynke Agema Midlum

Jongens / Meisjes: 
Winnaarsronde: 
1ste prijs:  Erik de Groot Franeker Samantha Bollema Franeker  
2e prijs:    Dennis Zijlstra Franeker Willem Miedema Hitzum               

Verliezersronde:
1ste prijs:  Dion Groen Ried Marrit Greidanus Achlum
2e prijs:    Arne Tigchelaar Herbayum Erwin Atsma Tzum

    

Uitslagen:Schalsum / Ried 27 Mei 2009

Welpen: Winnaarsronde: 
1ste prijs: Dylan Betten FranekerIris Boersma Peins Cees Hanenburg Franeker   
2e prijs:   Jolt Volema Peins Yvonne Eisma Tzum Marnis Yntema Tzum     
3e prijs:   Lars Kingma Ried Wessel van Wier Peins Kirsten vd Pol Herbayum
3e prijs:   Hiske Zeinstra Peins Nelly van Dijk Achlum Sonja Amels Dongjum

Verliezersronde:
1ste prijs: Niek Bergman Ried Lars Bijlsma Franeker Petra de Schiffart Tzum
2e prijs:  Erwin Sietse Kamstra Franker Remco Heslinga Franeker Ineke vd Ploeg Franeker

Pupillen: Winnaarsronde:                                
1ste prijs: Willem Aardema Tzum  Edwin Miedema Peins Roos Talsma Achlum
2e prijs:   Marije Miedema Hitzum Arjen Zagema Tzum Jelmar Wijnstra Tzum 
3e prijs:   Welmoed vd Woud Tzum Jelmer Wijnstra Tzum Thomas Kleefstra Boer

Verliezersronde
1ste prijs: Nynke de Schiffart Tzum Niels Strikwerda Tzum Janny Rienks Dongjum
2e prijs:   Reinder Bouma Ried Jan Smink Dongjum Marijke Vrieswijk Achlum

Schooljongens / Schoolmeisjes:
Winnaarsronde:     
1ste prijs:  Sierk Kooistra Ried Glenn Groen Ried Elske Bakker Tzum
2e prijs:     Anne Berber Zeinstra Peins Thom Strikwerda Tzum

Verliezersronde:
1ste prijs:  Janco de Groot Franeker Bauke Idsardi Herbayum Johanna Atsma Tzum

Jongens / Meisjes: 
Winnaarsronde:      
1ste prijs:  Erik de Groot Franeker Carolien Feenstra Peins
2e prijs:    Dion Groen Ried Marrit Greidanus Achlum                    

Verliezersronde

1ste prijs:  Angus de Jong Herbayum Arne Tigchelaar Herbayum


Uitslagen: Hitzum 1 Juli 2009

Welpen Meisjes: 
Winnaarsronde:    
1ste prijs: Hiske Zeinstra Peins Rinske van de Pol Herbayum Petra van der Veen Achlum   
2e prijs:   Nelly van Dijk Achlum Yvonne Eisma Tzum Leentje Bootsma Peins

Verliezersronde
1ste prijs: Alien Hoekstra Achlum  Iris Bouma Peins Hanne Bouma Ried

Welpen Jongens:
Winnaarsronde  
1ste prijs: Jolt Vollema Peins Tjalling Feenstra Herbayum Frank Scheffer Ried
2e prijs:   Djurre Seerden Franeker Kevin Zijlstra Tzum Nick Bergman Ried

Verliezersronde
1ste prijs: Gerrit Huisman Herbayum Rimar Looge Peins Siard Bloemsma Franeker

Pupillen Meisjes:
1ste prijs: Nynke de Schiffart Tzum Nieske Idsardi Herbayum Marijke Vrieswijk Achlum
2e prijs:   Marije Miedema Hitzum Janny Rienks Dongjum Jitske van der Sluis Tzum

 Pupillen Jongens: 
Winnaarsronde     
1ste prijs: Roel Pieter de Jong Ried Niels Strikwerda Tzum  Bauke Tjalle Anema Achlum
2e prijs:   Thomas Kleefstra Ried Arjen Zagema Tzum Maurice Kooistra Dongjum              


Verliezersronde
1ste prijs: Sjaak Bakker Tzum Robert Broeders Ried Leeroy Jellema Franeker

 
Schooljongens / Schoolmeisjes: 
Winnaarsronde: 
1ste prijs:  Allard Nicolai Franeker Tsjidsger Terpstra Tzum   
2e prijs:    Janco de Groot Franeker Elske Bakker Tzum

Verliezersronde
1ste prijs:  Anne Berber Zeinstra Peins Niels Bouma Herbayum

Jongens / Meisjes: 
Winnaarsronde:     
1ste prijs:  Dennis Zijlstra Franeker Samantha Bollema Franeker Arne Tigchelaar Herbayum 
2e prijs:    Daan Vermei Schalsum Carolien Feenstra Peins Dion Groen Ried                     


Verliezersronde
1ste prijs: Klaas Salverda Franeker Larissa Bollema Franeker Arjan Arriu Schalsum

© federatiefranekeradeel 2016