Dorpencompetitie 2012

Ried: 25 en 26 Mei 2012                                                    
Vrijdag 25 mei Aanvang 17.00 uur Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens                     
Zaterdag 26 mei Aanvang 10.00 uur Cat: Welpen  / Pupillen                                                        

Hitzum: 8 en 9 Juni  2012  
Vrijdag 8 juni Aanvang 17.00 uur Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens                       
Zaterdag 9 juni Aanvang 10.00 uur Cat: Welpen / Pupillen

Achlum: 29 en 30 Juni 2012                                             
Vrijdag 24 juni Aanvang 17.00 uur Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens                      
Zaterdag 25 juni Aanvang 10.00 uur Cat: Welpen  / Pupillen                             

Franeker: 6 Juli 2012 Eindwedstrijd Vrijdag 6 juli  Aanvang 16.30 uur Alle Categorieen:                  


Winnaars Federatieve Dorpencompetitie 2012

Welpen Jongens: 

Welpen Meisjes:  

Pup. Jongens:

Pup. Meisjes: 

Schooljongens:  

Schoolmeisjes:  

Jongens:  

 

Uitslagen: Ried 25 en 26 Mei  

Welpenjongens:
1e prijs: Ried 1: Jens Bergman / Douwe Uythof
2e prijs: Peins: Symen Bootsma / Taeke Brouwer / Sybren Kamstra

 

Welpenmeisjes:
1e prijs: Tzum: Jessie Bok / Janet Greidanus / Francien Yntema 

 

Pupillenmeisjes:
1e prijs: Achlum: Alien Hoekstra / Leonie Vrieswijk / Janine Yntema
2e prijs: Ried 2: Trea van der Ploeg / Reny van Wieren

 

Pupillenjongens:
1e prijs: Franeker 2: Tim Bijlsma / Thomas Werkhoven
2e prijs: Peins: Jelte Kamstra / Rimar Looge

 

Schooljongens:
1e prijs: Tzum: Sjaak Bakker / Niels Strikwerda / Arjen Zagema
2e prijs: Ried: Thomas Kleefstra / Maurice Kooistra / Durk Scheen

 

Schoolmeisjes:
1e prijs: Tzum 1: Anne Rixt Cnossen / Nynke de Schiffart / Yvonne Eisma
2e prijs: Peins 1: Nynke Kamstra / Hiske Zeinstra

 

Jongens: 
1e prijs: Franeker 1: Marco de Groot / Janco de Groot / Dennis Fennema

 

Uitslagen: Hitzum 8 en 9 Juni  

Welpenmeisjes:
1e prijs: Tzum: Jessie Bok / Janet Greidanus / Francien Yntema

 

Welpenjongens:
1e prijs: Ried: Jens Bergman / Douwe Uythof

 

Pupillenmeisjes:
1e prijs: Ried 1: Anna Wyke Bouma / Joanne Elise Broeders / Mirthe Klazinga

 

Pupillenjongens:
1e prijs: Franeker: Tim Bijlsma / Thomas Werkhoven
1e prijs: Dongjum: Justin Hoekstra / Martin Schinkel

 

Schoolmeisjes:
1e prijs: Achlum 1: Lize Kramer / Roos Talsma
2e prijs: Peins 2: Iris Boersma / Leentje Bootsma

 

Schooljongens:
1e prijs: Franeker 1: Wesley Bollema / Lennard Feenstra2e prijs: Ried: Thomas Kleefstra / Maurice Kooistra / Durk Scheen

     

Jongens:
1e prijs: Tzum 1: Sander Hoekstra / Thom Strikwerda
2e prijs: Franeker 2: Rick Koning / Sjoerd Smit / Michel Zijlstra


Uitslagen: Achlum 29 en 30 Juni  

Welpenmeisjes:
1e prijs: Tzum: Jessie Bok / Janet Greidanus / Francien Yntema

 

Welpenjongens:
1e prijs: Dongjum: Johan Kuiken / Folkert Postma / Jaap Jan Rienks
2e prijs: Ried 1: Jens Bergman / Douwe Uythof

 

Pupillenmeisjes:
1e prijs: Alien Hoekstra / Leonie Vrieswijk / Janine Yntema

 

Pupillenjongens:
1e prijs: Franeker 2: Tim Bijlsma / Thomas Werkhoven
2e prijs: Franeker 1: Alwin Feenstra / Jort Norder

 

Schoolmeisjes:
1e prijs: Peins: Iris Boersma / Leentje Bootsma / Nynke Kamstra
2e prijs: Achlum 1: Lize Kramer / Roos Talsma

 

Schooljongens:
1e prijs: Ried: Thomas Kleefstra / Maurice Kooistra / Durk Scheen
2e prijs: Franeker 2: Dylan Betten / Jari Brander / Wesley de Jong

   

Jongens:
1e prijs: Marco de Groot / Janco de Groot / Dennis Fennema

 

Uitslagen: Franeker 6 Juli Eindwedstrijd 

 

Welpen Meisjes:
1e prijs: Tzum: Jessie Bok / Janet Greidanus / Francien Yntema

 

Welpen Jongens:
1e prijs: Dongjum: Johan Kuiken / Folkert Postma / Jaap Jan Rienks

 

Pupillen Meisjes:
1e prijs: Achlum: Alien Hoekstra / Leonie Vrieswijk / Janine Yntema

 

Pupillen Jongens:
1e prijs: Franeker: Tim Bijlsma / Thomas Werkhoven

 

Schoolmeisjes:
1e prijs: Tzum: Anne Rixt Cnossen / Nynke de Schiffart

 

Schooljongens:
1e prijs: Franeker 2: Wesley Bollema / Lennard Feenstra / Djurre Seerden

 

Jongens:
1e prijs: Tzum: Sander Hoekstra / Thom Strikwerda

© federatiefranekeradeel 2016