Dorpencompetitie 2008

Midlum: 23 Mei 2008                                                     
Vrijdag 23 Mei Aanvang 17.00 uur Cat: Welpen A-Poule / Pupillen Jongens                            
Vrijdag 23 Mei Aanvang 17.00 uur Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens                         

Ried: 30 en 31 Mei 2008
Vrijdag 30 Mei Aanvang 17.00 uur Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens 
Zaterdag 31 Mei Aanvang 10.00 uur Cat: Welpen B-Poule / Pupillen Jongens 

Herbayum: 6 en 7 Juni 2008                                           
Vrijdag 6 Juni Aanvang 17.00 uur Cat: Schooljongens / Schoolmeisjes / Jongens                      
Zaterdag 7 Juni Aanvang 10.00 uur Cat: Welpen A-Poule / Pupillen                                       

Tzum: 13 Juni 2008 Eindwedstrijd
Vrijdag 13 Juni  Aanvang 17.00 uur Cat: Welpen B-Poule Aansluitend finale Winnaars A-B-Poule
Vrijdag 13 Juni Aanvang 17.00 uur Cat: Pupillen Jongens / Schooljongens / Schoolmeisjes /Jongens 

 
Winnaars Federatieve Dorpencompetitie 2008


Welpen: Achlum     Bauke Tjalle Anema / Niek Oosterhaven / Armando Zwart
Pup. Jongens:  Ried1    Cathrinus van Wieren / Durk Scheen / Geert Kleefstra
Schooljongens: Tzum    Sjoerd Bakker / Erwin Atsma / Sander Hoekstra  
Schoolmeisjes: Peins    Carolien Feenstra / Anne Berber Zeinstra
Jongens: Schalsum    Luuk Vermei / Arjan Arriu / Daan Vermei 


Uitslagen: Midlum 23 Mei  

Welpen:
1e prijs: Ried       Roel Pieter de Jong / Robert Broeders / Thomas Kleefstra

Pupillenjongens:
1e prijs: Ried 1   Durk Scheen / Geert Kleefstra 

 Schooljongens:
1e prijs: Franeker 1 Hylke Vietmeijer / Martijn de Haan

Schoolmeisjes:
1e prijs:  Peins  Carolien Feenstra / Anne Berber Zeinstra

Jongens:
1e prijs:  Schalsum  Luuk Vermei / Arjan Arriu / Daan Vermei 

                        

Uitslagen: Ried  30 en 31 Mei  

Welpen:B-Poule
1e prijs: Achlum       Bauke Tjallen Anema / Niek Oosterhaven / Armando Zwart

 Pupillenjongens:
1e prijs: Tzum   Thom Strikwerda / Tsjidsger Terpstra / Pascal Herz 

 Schooljongens:
1e prijs: Franeker 1 Hylke Vietmeijer / Martijn de Haan / Corne Offringa
1e prijs: Tzum        Sjoerd Bakker / Erwin Atsma / Jurrit van der Meulen

Schoolmeisjes:
1e prijs:  Peins  Carolien Feenstra / Anne Berber Zeinstra

Jongens:
1e prijs:  Schalsum  Luuk Vermei / Arjan Arriu / Daan Vermei 


Uitslagen: Herbayum  6 en 7 Juni  

Welpen:A-Poule
1e prijs: Ried       Roel Pieter de Jong / Robert Broeders / Thomas Kleefstra

 Pupillenjongens:
1e prijs: Ried 1   Jasper Miedema / Geert Kleefstra 

 Schooljongens:
1e prijs: Franeker 2  Marcel Koning / Daniel Scholten

Schoolmeisjes:
1e prijs:  Peins  Carolien Feenstra / Anne Berber Zeinstra

 Jongens:
1e prijs:  Franeker 2  Mathew Guertin / Fedde Talhout / Cor Boonstra


Uitslagen: Tzum 13 Juni  

Welpen:
1e prijs: Tzum       Jitske van der Sluis / Welmoed van der Woud / Kevin Zijlstra

Pupillenjongens:
1e prijs: Franeker2   Erwin Blauw / Dennis Fennema 

Schooljongens:
1e prijs: Franeker 1 Hylke Vietmeijer / Martijn de Haan / Corne Offringa

Schoolmeisjes:
1e prijs:  Peins  Carolien Feenstra / Anne Berber Zeinstra

Jongens:
1e prijs:  Schalsum  Luuk Vermei / Arjan Arriu / Daan Vermei 

© federatiefranekeradeel 2016