Boddeus 2008


Peins / Schalsum 28 Mei Aanvang: welpen/pupillen 13.30 uur aanvang: overige Cat: 17.00 uur                      
Franeker 11 Juni Aanvang: welpen/pupillen 13.30 uur Aanvang: overige Cat: 17.00 uur
Peins / Schalsum 18 juni Aanvang: welpen/pupillen 13.30 uur aanvang: overige Cat: 17.00 uur  
Achlum 25 juni Aanvang: welpen/pupillen 13.30 uur Aanvang: overige Cat: 17.00 uur

Eindklassement:

Welpen:  
1.Roel Pieter de Jong Ried 9 punten  
2. Nynke de Schiffart Tzum 8 punten
3. Anne-Rixt Cnossen Tzum 6 punten  
3. Thomas Werkhoven Franeker 6 punten

 

Pupillen Jongens: 
1. Thom Strikwerda Tzum 6 punten 
2. Erwin Blauw Franeker 5 punten
2. Bauke Idsardi Herbayum 5 punten  
2. Leeroy Jellema Franeker 5 punten


Pupillen Meisjes:  
1. Jikke Sieperda Tzum 5 punten  
1. Dieke van der Pol Herbayum 5 punten


Schooljongens:
1.Allard Nicolai Franeker 9 punten 
2. Sander Hoekstra Tzum 8 punten
3. Martijn de Haan Franeker 5 punten

 

Schoolmeisjes: 
1. Samantha Bollema Franeker 8 punten 
2. Joukje Salverda Franeker 4 punten

 

Jongens / Meisjes: 
1. Arne Tigchelaar Herbayum 7 punten 
2. Jorrit van Smeden Peins 6 punten
2. Nynke van Wallinga Hitzum 6 punten  2. Marije Agema Midlum 6 punten

 

Peins / Schalsum 28 mei 2008

Winnaars welpen:
1e Roel Pieter de Jong Ried / Willem Aardema Tzum / René de Haan Franeker
2
e Reinder Bouma Ried / Wesley Bollema Franeker / Siard Bloemsma Franeker
3
e Thomas Kleefstra Ried / Anne Rixt Cnossen Tzum / Martin Schuitemaker Peins

Verliezersronde:

1e Jolt Vollema Ried / Maurice Kooistra Dongjum / Wessel van Wier Peins
2
e Jitske van Sluis Tzum / Annerigt Terpstra Tzum / Arjen Zagema Tzum


Winnaars pupillen jongens / pupillen meisjes:
1e Thom Strikwerda Tzum / Tsjidsger Terpstra Tzum / Jikke Sieperda Tzum
2
e Erwin Blauw Franeker / Rick Koning Franeker / Michel Zijlstra Franeker

Verliezersronde:

1e Marije Miedema Hitzum / Lyhle Bugan Dongjum / Sjoerd Smit Franeker
2
e Edwin Miedema Peins / Bauke Idsardi Herbaijum / Maikel Dijk Dongjum


Winnaars schooljongens / schoolmeisjes:
1e Allard Nicolai Franeker / Marcel Koning Franeker / Samantha Bollema Franeker
2
e Martijn de Haan Franeker / Sander Hoekstra Tzum / Marrit Greidanus Achlum

Verliezersronde:

1e Corné Offringa Franeker / Jurre Schuitemaker Peins / Larissa Bollema Franeker


Winnaars jongens / meisjes:
1e Jorrit van Smeden Peins / Nynke Karla van der Meer Tzum / Arne Tigchelaar Herbaijum
2
e Daan Vermei Schalsum / Anita Hoekstra Tzum / Douwe Rienstra Peins

Verliezersronde:

1e Remco de Vries Franeker / Douwina Yntema Tzum / Joost de Waard Ried


Franeker 11 juni 2008

Winnaars welpen meisjes:
1e Yvonne Eisma Tzum / Anne Rixt Cnossen Tzum / Nellie van Dijk Achlum
2
e Nynke de Schiffart Tzum / Nynke Kamstra Peins / Leentje Bootsma Peins

Verliezersronde:

1e Roos Talsma Achlum / Kirsten van der Pol Herbaijum / Hiske Zeinstra Peins


Winnaars welpen jongens:
1e Roel Pieter de Jong Ried / Niels Strikwerda Tzum / Djurre Seerden Franeker
2
e Thomas Kleefstra Ried / Siard Bloemsma Franeker / Maurice Kooistra Dongjum

Verliezersronde:

1e Siemen Wynia Tzum / Bauke Lokhorst Franeker / René de Haan Franeker


Winnaars pupillen jongens / pupillen meisjes:
1e Erwin Blauw Franeker / Bauke Idsardi Herbaijum / Dieke van der Pol Herbaijum
2
e Edwin Miedema Peins / Pieter Smink Dongjum / Jikke Sieperda Tzum


Verliezersronde:

1e Thom Strikwerda Tzum / Lyhle Bugan Dongjum / Jaap van Dijk Achlum


Winnaars schooljongens / schoolmeisjes:
1e Martijn de Haan Franeker / Sander Hoekstra Tzum
2
e Samantha Bollema Franeker / Joukje Salverda Franeker / Sjoerd Bakker Tzum

Verliezersronde:

1e Anne Berber Zeinstra Peins / Willem Miedema Hitzum / Larissa Bollema Franeker


Winnaars meisjes:
1e Marike Hoekstra Achlum / Nynke van Wallinga Hitzum / Marije Agema Midlum


Winnaars jongens:
1e Dion Groen Ried / Eelco Boonstra Franeker / Joost de Waard Ried
2
e Jorrit van Smeden Peins / Cor Boonstra Franeker / Arne Tigchelaar Herbaijum


Schalsum / Peins 18 juni 2008

Winnaars welpen jongens:
1e Roel Pieter de Jong Ried / Symen Wynia Tzum / Thomas Werkhoven Franeker
2
e Reinder Bouma Ried / Willem Aardema Tzum / Gerrit Huisman Herbaijum

Verliezersronde:

1e Sjaak Bakker Tzum / Lars Bijlsma Franeker / Wessel van Wier Peins


Winnaars welpen meisjes:
1e Nynke de Schiffart Tzum / Jitske van Sluis Tzum / Janny Rienks Boer
2
e Anne Rixt Cnossen Tzum / Nynke Kamstra Peins / Marnies Yntema Tzum


Winnaars pupillen:
1e Thom Strikwerda Tzum / Marrit Zeinstra Peins / Leeroy Jellema Franeker
2e Rick Koning Franeker / Bauke Idsardi Herbaijum / Marije Miedema Hitzum

Verliezersronde:

1e Cathrinus van Wieren Ried / Jelle de Waard Ried / Jikke Sieperda Tzum


Winnaars schooljongens / schoolmeisjes:
1e Carolien Feenstra Peins / Sander Hoekstra Tzum / Allard Nicolai Franeker
2
e Joukje Salverda Franeker / Erwin Atsma Tzum / Wiebe Anema Achlum

Winnaars jongens / meisjes:
1e Marije Agema Midlum / Daan Vermei Schalsum / Eelco Boonstra Franeker
2
e Marike Hoekstra Achlum / Arne Tigchelaar Herbaijum / Dennis Zijlstra Franeker


Achlum 25 juni 2008

Winnaars welpen jongens:
1e Thomas Werkhoven Franeker / Maurice Kooistra Dongjum
2
e Symen Wynia Tzum / Gerrit Huisman Herbaijum

Verliezersronde:

1e Wesley Bollema Franeker / Niels Strikwerda Tzum


Winnaars welpen meisjes:
1e Nynke de Schiffart Tzum / Janine Yntema Achlum
2
e Yvonne Eisma Tzum / Alien Hoekstra Tzum

Verliezersronde:

1e Kirsten van der Pol Herbaijum / Roos Talsma Achlum

Winnaars pupillen:
1e Lyhle Bugan Dongjum / Jeffrey Jellema Franeker
2
e Dieke van der Pol Herbaijum / Leeroy Jellema Franeker / Maikel Dijk Dongjum


Winnaars schooljongens / schoolmeisjes:
1e Allard Nicolai Franeker
2
e Martijn de Haan Franeker


Verliezersronde:

1e Corné Offringa Franeker / Jurre Schuitemaker Peins / Larissa Bollema Franeker


Winnaars jongens / meisjes:
1e Nynke van Wallinga Hitzum / Jorrit van Smeden Peins  
2
e Dion Groen Ried / Arne Tigchelaar Herbaijum

Verliezersronde:

1e Christa Nicolai Franeker / Cor Boonstra Franeker         

© federatiefranekeradeel 2016