Overige uitslagen 2008

Zweins Master Fokkemapartij Woensdag 14 Mei

Tzum D.E.L. Basisscholen Woensdag 21 Mei  

Dongjum  Franekeradeel  partij Jeugd Zaterdag  13 September

Dongjum Franekeradeel partij Senioren Zondag  14 September

Hitzum  D.E.L. Senioren Zaterdag 28 Juni 

 

Zweins  Master Fokkemapartij 14 Mei 2008

1e prijs:De Oanset 1 Ried Glenn Groen / Patrick Miedema / Jonas Lafeber  
2e prijs: De Oanset 3 Ried Jasper Miedema / Marrit Zeinstra / Cathrinus van Wieren
3e prijs:De Oanset 2 Ried Mark Wilbers / Edwin Miedema / Durk Scheen
De houder van de wisselprijs Master B.J. Fokkema partij 2008 is De Oanset Ried
Uitslag van de finale 5 - 5 / 6 - 0 


Uitslagen: Tzum Basisscholen D.E.L. 21 Mei 2008

A: Klasse
1ste prijs: Marrit Zeinstra Peins(Koningin) 
Jonas Lafeber Ried Dennis Fennema Franeker
2e prijs: Glenn Groen Ried Durk Scheen Ried Cathrinus van Wieren Ried

B: Klasse

1steprijs: Thom Strikwerda Tzum(Koning)Rik Koning Franeker Ineke van der Ploeg Ried

2e prijs: Floris Visser Ried Rinske van der Pol Herbayum Jikke Sieperda Tzum

3e prijs: Roel Pieter de Jong Ried Leroy Jellema Franeker Anne Rixt Cnossen Tzum

 

Verliezersronde:

1ste prijs: Janco de Groot Franeker Nynke de Jong Tzum Roos Talsma Achlum
2e prijs: Thomas Scheffer Achlum Nienke Kamstra Peins Chris van Hofwegen Franeker 
3e prijs: Robert Broeders Ried Martin Schuitemaker Peins Nynke Agema Midlum


Dongjum  Federatie partij Jeugd 2008 13 September

Niet Verkaats ivm weersomstandigheden


Dongjum Federatie partij Senioren 2008 14 September

 

A klasse:             

1e prijs: Franeker    Rene Politiek / Jacob Kamstra (K) / Ludwig Seerden
2e prijs: Dongjum    Klaas Rintje Olijnsma / Gerd Jacob de Vries / Dennis Wijnjeterp

 

B klasse:             

1e prijs: Tzum 1    Frits Hoekstra / Auke van der Meulen / Gerrit Hiemstra
2e prijs: Ried 2    Johannes Wielinga / Richard van der Veen / Herman Heeres
3e prijs: Schalsum    Johan Wolbers / Andre Hoekstra / Johan Hoogerhuis

 

Dames:                
1e prijs: Dongjum 1    Marie Jetske Lettinga (K) / Tineke Kramer / Jolanda Fokkema
2e prijs: Achlum    Janne Tjalsma / Suzanne Bosma / Fokje Hoekstra
3e prijs: Dongjum 2    Astrid Kooistra / Maaike Hiemstra / Saakje Lettinga

 

40+ klasse:          
1e prijs: Ried    Wietze Punter (K) / Sjoerd Bronger / Fetze Kooistra
2e prijs: Midlum    Simon de Groot / Piet de Groot / Piet Andringa

 


Hitzum  D.E.L. Senioren 28 Juni 2008  

Niet verkaatst ivm te weinig opgave

© federatiefranekeradeel 2016