Overige uitslagen 2006

Franeker Zaalkaatsen Zondag 22 Januari
Tzum D.E.L. Basisscholen 
Woensdag 10 Mei
Franeker  Master Fokkemapartij Woensdag 31 Mei
Peins  Franekeradeel  partij Jeugd Zaterdag 15 Juli
Peins  Franekeradeel partij Senioren Zondag 16 Juli
Herbayum  D.E.L. Senioren Zondag 3 September


Uitslag: Franeker Zaalkaatsen 22 Januari 2006

Welpen:

1ste prijs: Durk Scheen / Ried
2e prijs: Marco de Groot / Franeker
3e prijs: Cathrinus van Wieren / Ried

 

Meisjes pupillen:
1ste prijs: Lisanne Moraal / Franeker      
2e prijs: Yasmin vd Veen / Franeker 
3e prijs: Eline Arriu / Schalsum       

 

Jongens pupillen:
1ste prijs: Meindert Attema / Ferwoude 
2e prijs: Jonas Lafeber / Ried   
3e prijs: Kasper Booms / Bolsward
4e prijs: Patrick Miedema / Peins
5e prijs: Luuk Lafeber / Ried
6e prijs: Hylke Vlietmeyer / Franeker

 

Schoolmeisjes:
1ste prijs: Manon Scheepstra / Franeker 
2e prijs: Christa Nicolai / Franeker 


Schooljongens:
1ste prijs: Erik de Groot / Franeker
2e prijs: Anno Galama / Burgwerd
3e prijs: Daan Vermei / Schalsum

 

Meisjes:
1ste prijs: Nynke van Wallinga / Hitzum
2e prijs: Jacobien Postma / Bolsward

 

Jongens:
1ste prijs: Cor Boonstra / Franeker
2e prijs: Arjan Breeuwsma / Bolsward
3e prijs: Bauke de Boer / Kimswerd

 

Junioren / Senioren:
1ste prijs: Johan Sjoers / Bolsward
2e prijs: Gosse Reitsma / Bolsward  
3e prijs: Pieter Feenstra / Bolsward         

 

Dames / Senioren 40+
1ste prijs: Henk Nesse / Pingjum       
3e prijs: Wietze Hempenius / Herbayum
3e prijs: Douwe Broersma / Midlum    


Uitslagen: Tzum Basisscholen D.E.L. 10 Mei 2006

A.Klasse:

1ste prijs: Christian de Haan / Franeker (Koning) Martijn de Haan / Franeker Jonas Lafeber / Ried
2e prijs: Nicole Hempenius / Herbayum Joost de Waard  / Ried Corine Offringa  / Franeker

 

B. Klasse:
1ste prijs: Dennis Zijlstra / Franeker (Koning) Anne Gre Wijnia / Tzum Ilja Huitema  / Hitzum
2e prijs: Wiebe Anema / Achlum Marrit Strikwerda  / Tzum Mereld Held  / Herbayum
 3e prijs: Andries Rombout / Franeker Marije Zijlstra / Tzum Roel Pieter de Jong / Ried

 

Verliezersronde:
1ste prijs: Siebe Postma  / Achlum Mark Wilbers / Ried Larissa Bollema / Franeker
2e prijs: Erwin Blauw / Franeker Akkelyn Bakker / Tzum Amber Bosch / Tzum
3e prijs: Rianne Hiemstra  / Ried Floris Visser  / Ried Thirza Osinga  / Dongjum


Franeker  Master Fokkemapartij 31 Mei 2006
1e prijs:  De Oanset Ried: Dion Groen / Remco Miedema / Douwe Rienstra
2e prijs: Middelstein Midlum: Ruben Bleeker / Dennis vd Heide / Bas vd Woude
3e prijs:  Rehoboth Achlum: Wiebe Anema / Marrit Greidanus / Tjitze Ben Hoekstra
De houder van de wisselprijs Master B.J. Fokkema partij 2005 is De Oanset (Ried).


Peins 15 Juli Federatie partij Jeugd 2006

 

Welpen: Johannes Posthumus Wisselbeker
1e prijs: Franker 3  Marco de Groot / Reinder Boonstra
2e prijs: Franeker 1 Erwin Blauw / Michel Zijlstra / Rimmert Vellinga
3e prijs: Peins Marrit Zeinstra / Edwin Miedema

 

Pupillen meisjes: Harm van der Vaart Wisselbeker
1e prijs: Franeker 2 Lisanne Moraal / Joukje Salverda / Iris Wijbenga
2e prijs: Peins Carolien Feenstra Anne Berber Zeinstra 


Pupillen jongens:  Pier Postma Wisselbeker
1e prijs: Franker 2 Christian de Haan / Allard Nicolai / Kars Zeinstra
2e prijs: Achlum 1 Tjitze Ben Hoekstra / Marrit Greidanus / Wiebe Anema 
3e prijs: Peins Jurre Schuitemaker / Patrick Miedema

 

Schoolmeisjes: Janet Blanke Wisselbeker  
1e prijs: Franeker Rianne Vellinga / Annalies Outhuyse / Christa Nicolai

 

Schooljongens: Ysbrand Peter de Groot Wisselbeker 
1e prijs: Franeker 3 Erik de Groot / Jan Hof
2e prijs: Franeker 2 Mathew Guertin / Remco Zijlstra / Jarno Rodenburg
3e prijs: Herbayum Angus de Jong / Arne Tigchelaar / Huit Zonderland

 

Meisjes: Cornelis Roersma Wisselbeker             
1e prijs: Ried Alida Schoonbergen / Doutsen Punter / Marre Sloots 
2e prijs: Hitzum Hanne Kramer / Nynke van Wallinga

 

Jongens:Johannes de Groot Wisselbeker           
1e prijs: Franeker 4 Cor Boonstra / Patrick Scheepstra / Chris Outhuyse
2e prijs: Achlum Tjeerd Hoekstra / Henk van der Kooi
3e prijs: Tzum 2 Reinout Dijkstra / Sietze W. Greidanus / Erwin Hoekstra

 

Peins 16 Juli Federatie partij Senioren 2006

A klasse:             

1e prijs: Peins: Otte Bruinsma / Erwin van Wier / Jaap Jan Feenstra 
2e prijs: Franeker: Rene Politiek / Jacob Kamstra / Ludwig Seerden

 

B klasse:             
1e prijs: Peins: Bert de Boer / Hans Jouke Bootsma / Roland van Wier 
2e prijs: Hitzum: Sijbren van Dijk / Hylke Nauta / Bauke Miedema
3e prijs: Tzum1: Auke van der Meulen / Ype Hiemstra / Gerrit Hiemstra
3e prijs: Ried2: Sybe bij de Leij / Richard van der Veen / A. Klazinga

 

FINALE A – B: Peins A: Otte Bruinsma / Erwin van Wier / Jaap Jan Feenstra

                      Peins B: Bert de Boer / Hans Jouke Bootsma / Roland van Wier

Winnaar: Peins B   Koning: Hans Jouke Bootsma

 

Dames:                
1e prijs: Ried1: Froukje Punter / Linda Miedema / Bettie Punter (Koningin) 
2e prijs: Herbayum: Danielle Feenstra / Anneke Idsardi / Gerbrig Huizinga
3e prijs: Achlum1: Roelie Greidanus / Thea Hoekstra / Gerrie Talsma

 

40+ klasse:          
1e prijs: Midlum: Johannes Brandsma / Piet de Groot / Simon de Groot 
2e prijs: Tzum1: Klaas Hoekstra / Hauke van der Meulen
3e prijs: Ried: Wietse Punter / Sjoerd Bronger / Fetze Kooistra


Herbayum  D.E.L. Senioren 3 September 2006    

 

40+ Klasse

1ste prijs: Jelle Jan Bouma Franeker (K) / Frans Postmus Hitzum  

2e prijs: Simon de Groot Midlum / Jan de Waard Ried

 

Verliezersronde:

1 ste prijs: Henk Deelstra Franeker / Jaap Poelstra Franeker  

 

B. Klasse

1ste prijs: Willem van Smeden Herbayum (K) / Danny van den Berg Ried

2e prijs:  Johan Hettema Tzum / Martin Feenstra Herbayum / Gerard Hoekstra Herbayum(ingevallen)

 

A. Klasse V.F.

1ste prijs: Theun van der Molen Franeker / Jacob Kamstra Franeker (K) /  Ludwig Seerden Franeker  

2e prijs:  Johan Wolbers Ried / Bauke Feenstra Peins / Jaap Jan Feenstra Peins

© federatiefranekeradeel 2016