Overige uitslagen 2015

D. E. L. WEDSTRIJD VOOR BASISSCHOLEN TZUM (13 MEI 2015)

A Poule
1e prijs: Rick Alberda (Koning) Midlum / Jaap Jan Rienks Boer
2e prijs: Maud Looge Peins / Bas van Wigcheren Franeker

 

B Poule
Winnaars ronde:
1e prijs: Jildau Wielenga (Koningin) Tzum / Wiebe van Wier Peins / Simon Benders Tzum
2e prijs: Anke Greidanus Tzum / Rebecca Zwart Achlum / Jorrit Palma Tzum
3e prijs: Marije van der Meulen Tzum / Gerbrich Koster Tzum / Jeroen Schinkel Dongjum


Verliezers ronde:
1e prijs: Alise Elgersma Tzum / Yannah Palma Tzum / Rients Dijkstra
2e prijs: Piter Gerben Palma Tzum / Mariska Miedema Hitzum / Bianca Hiemstra Tzum

 

MASTER B. J. FOKKEMA PARTIJ TZUM (17 JUNI 2015)
1e prijs: De Staetlânsskoalle Tzum: Steven Koster / Redmer Cnossen / Robin Benders
2e prijs: Middelstein Midlum: Rick Alberda / Jacco Kloosterman / Hessel Broekstra
3e prijs: Rehoboth Achlum: Meike Oevering / Hylke Talsma
3e prijs: De Staetlânsskoalle Tzum: Anke Greidanus Tzum / Francien Yntema / Sido Cnossen

Finale: 5-2 (6-4)

Master Fokkemapartij 2015 Tzum 001

 

FRANEKERADEEL PARTIJ VOOR DE JEUGD (15 AUGUSTUS 2015)

Welpen meisjes
1e prijs: Tzum: Gerbrich Koster / Marrit Wielenga

Welpen jongens
1e prijs: Dongjum: Hessel Postma / Jeroen Schinkel / Wietse Wemer

 Pupillen meisjes
1e prijs: Tzum: Marije van der Meulen / Alise Elgersma / Jildau Wielenga
2e prijs: Achlum: Meike Oevering / Rebecca Zwart / Anita Vrieswijk

 Pupillen jongens
1e prijs: Ried: Harm van der Meulen / Bart Broeders
2e prijs: Ried: Marten Dijkstra / Rhys Spek

 

FRANEKERADEEL PARTIJ VOOR SENIOREN (16 AUGUSTUS 2015)

Dames
1e prijs: Ried: Rianne Hiemstra / Bettie Punter / Agnes Hiemstra (Koningin)
2e prijs: Tzum: Anita Palma / Corina van Wieren / Gerhardina Talsma

Heren
1e prijs: Ried: Hein Rodenhuis / Danny Kooistra (Koning) / Roelof Hiemstra
2e prijs: Herbaijum 1: Rinze Steneker / Arne Tigchelaar / Jorrit van Smeden
3e prijs: Achlum: Wiebe Anema / Thomas Scheffer / Sjoerd Bakker
3e prijs: Franeker: Kars Zeinstra / Jacob Kamstra / Ludwig Seerden

 

Heren 40+
1e prijs: Peins 2: Erwin van Wier (Koning) / Roland van Wier / Gerard van Wier
2e prijs: Peins 1: Fokke Zeinstra / Rienk Feenstra / Jaap Jan Feenstra
3e prijs: Franeker: Jan Sipma / Jelle Jan Bouma / Durk Terpstra
3e prijs: Franeker: Henk Deelstra / Remco Prins / Tjipko Vellinga

© federatiefranekeradeel 2016