D. E. L. WEDSTRIJD VOOR BASISSCHOLEN TZUM (13 MEI 2015)
A
Poule
1e prijs: Rick
Alberda (Koning) Midlum / Jaap Jan Rienks Boer
2e prijs: Maud
Looge Peins / Bas van Wigcheren Franeker
B
Poule
Winnaars ronde:
1e prijs: Jildau
Wielenga (Koningin) Tzum / Wiebe van Wier Peins / Simon Benders Tzum
2e prijs: Anke
Greidanus Tzum / Rebecca Zwart Achlum / Jorrit Palma Tzum
3e prijs: Marije
van der Meulen Tzum / Gerbrich Koster Tzum / Jeroen Schinkel Dongjum
Verliezers ronde:
1e prijs: Alise
Elgersma Tzum / Yannah Palma Tzum / Rients Dijkstra
2e prijs: Piter
Gerben Palma Tzum / Mariska Miedema Hitzum / Bianca Hiemstra Tzum
MASTER B. J. FOKKEMA PARTIJ TZUM (17
JUNI 2015)
1e prijs: De Staetlânsskoalle
Tzum: Steven Koster / Redmer Cnossen / Robin Benders
2e prijs: Middelstein
Midlum: Rick Alberda / Jacco Kloosterman / Hessel Broekstra
3e
prijs: Rehoboth Achlum: Meike Oevering / Hylke Talsma
3e prijs: De
Staetlânsskoalle Tzum: Anke Greidanus Tzum / Francien Yntema / Sido Cnossen
Finale: 5-2 (6-4)
FRANEKERADEEL PARTIJ VOOR DE JEUGD (15 AUGUSTUS 2015)
Welpen
meisjes
1e prijs: Tzum:
Gerbrich Koster / Marrit Wielenga
Welpen
jongens
1e prijs: Dongjum:
Hessel Postma / Jeroen Schinkel / Wietse Wemer
Pupillen
meisjes
1e prijs: Tzum:
Marije van der Meulen / Alise Elgersma / Jildau Wielenga
2e prijs: Achlum:
Meike Oevering / Rebecca Zwart / Anita Vrieswijk
Pupillen
jongens
1e prijs: Ried:
Harm van der Meulen / Bart Broeders
2e prijs: Ried:
Marten Dijkstra / Rhys Spek
FRANEKERADEEL PARTIJ VOOR SENIOREN (16 AUGUSTUS 2015)
Dames
1e prijs: Ried:
Rianne Hiemstra / Bettie Punter / Agnes Hiemstra (Koningin)
2e prijs: Tzum:
Anita Palma / Corina van Wieren / Gerhardina Talsma
Heren
1e prijs: Ried:
Hein Rodenhuis / Danny Kooistra (Koning) / Roelof Hiemstra
2e prijs:
Herbaijum 1: Rinze Steneker / Arne Tigchelaar / Jorrit van Smeden
3e prijs: Achlum:
Wiebe Anema / Thomas Scheffer / Sjoerd Bakker
3e prijs:
Franeker: Kars Zeinstra / Jacob Kamstra / Ludwig Seerden
Heren
40+
1e prijs: Peins 2:
Erwin van Wier (Koning) / Roland van Wier / Gerard van Wier
2e prijs: Peins 1:
Fokke Zeinstra / Rienk Feenstra / Jaap Jan Feenstra
3e
prijs: Franeker: Jan Sipma / Jelle Jan Bouma / Durk Terpstra
3e prijs:
Franeker: Henk Deelstra / Remco Prins / Tjipko Vellinga